Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Félelmetes energiaszívó...

Félelmetes energiaszívó lényeket látok a harmadik szememmel. Te ezt hogy tudod feldolgozni, hogy ezek vannak ott?

Figyelt kérdés
Nemrég fejlesztettem ki paralátásom. Embereken meglátom a betegségzónákat, amelyeken a csakraenergia alacsony szinten áramlik. Ez mind rendben van és nagyon szép, de. Sajnos ha kitekintek az sztrálistérbe körülöttem, mindenhol parazita lényeket látok az embereken. Különféle démonoktól a szellemeken át, egészen azokig az űrlényekig, melyeket reptileknek neveznek és az űrlényekközé sorólják, pedig ezek inkább dimenzióközti lényeknek tűnnek nekem. Hatalmas bogárszerű fejjel, pikkejekkel tarkított félelmetes külsejű lények hol fekete, hol vörös szemekkel. Te is ezeket látod? Hogy tudod elviselni őket?
2015. jan. 14. 23:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Áh, én még jobbakat is feldolgozok, amikor tolom. Például gyémántkristályos oktaéder szivárvány gyöngyházhatásában Arkangyalokkal fetrengek egy ágyban, olykor hozzánk csapódik egy démon, de eléggé fáj, mikor a seggembe felnyomja a szarvát. Vöröses-fekete szikkadt bőre csak úgy égeti a bőröm, és az arkangyal lúdtollait is rendesen megsüti, tehát elég gyorsan elzavarjuk az ágyból. Miután mindketten elmentünk, tele van lúdtollal a gyöngyház oktaéder. Ilyenkor jönnek a szürke földönkívüliek, mert azok mindent meglátnak nagy szemeikkel, s lézernyalábot lővelnek a szemeikből, ami az összes lúdtollat elhamvasztja. Ilyenkor az arkangyal olyan dühös lesz, mert a szárnyait is megégette, hogy behúzz a földönkívüli két nagy szemébe, ami fekete helyett zöld lesz.

Ezután lefekszenek, és mivel a földönkívüli szuka, jól elmennek.

Ekkor mindig vége, mert magamhoz térek, és ránézek az órára. Már hajnali kettő. Sokáig mentem, ideje aludni...

2015. febr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia..engem érdekelne ez a képességed.És ez a reptileknek nevezet "űrlények" főként.Tudtommal nekik be csíkosodik a szemük.Nekem is be szokott ugyan úgy édesanyámnak és nővéremnek is.Ezt papámtól örököltük.Neki minden képen csíkos,kicsit macskás vagy gyíkos filingű a szeme.Mivel te látod ezeket a dolgokat érdekelne nagyon,és ha lehetőség lenne rá szeretném hogy meg is nézd hogy "mi lehet ez".
2015. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!