Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Félelmetes energiaszívó...

Félelmetes energiaszívó lényeket látok a harmadik szememmel. Te ezt hogy tudod feldolgozni, hogy ezek vannak ott?

Figyelt kérdés
Nemrég fejlesztettem ki paralátásom. Embereken meglátom a betegségzónákat, amelyeken a csakraenergia alacsony szinten áramlik. Ez mind rendben van és nagyon szép, de. Sajnos ha kitekintek az sztrálistérbe körülöttem, mindenhol parazita lényeket látok az embereken. Különféle démonoktól a szellemeken át, egészen azokig az űrlényekig, melyeket reptileknek neveznek és az űrlényekközé sorólják, pedig ezek inkább dimenzióközti lényeknek tűnnek nekem. Hatalmas bogárszerű fejjel, pikkejekkel tarkított félelmetes külsejű lények hol fekete, hol vörös szemekkel. Te is ezeket látod? Hogy tudod elviselni őket?
2015. jan. 14. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Gratulálok, sikerült előhozni a rejtett skizofréniádat.

De ne aggódj. Ez nem a valóság és gyógyítható, ha segítséget kérsz.

2015. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
A csudába, lelepleződtünk! :O
2015. jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy fejlesztetted ki ezt?? (tényleg érdekel)
2015. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Régen féltem az ilyen dolgoktól, már közömbös vagyok velük szemben. Ami azt illeti el tudsz velük bánni, az asztrálon a gondolataiddal teremtesz. Tegyük fel képzelsz magadra a saját energiádból egy nagyon erős páncélt, meg egy kardot a kezedbe. Próbáld meg szétvágni őket, menekülni fognak:).
2015. jan. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

"Nemrég fejlesztettem ki paralátásom."


Én inkább a vendéglátásom fejlesztettem ki nemrég, az sokkal jobb.


"Félelmetes energiaszívó lényeket látok a harmadik szememmel."


Nekem a harmadik szemem akkor szokott kinyílni, mikor a budira ülök és elkezdek erőlködni.

Olyankor kinyílik az alsó szemem.


"Hatalmas bogárszerű fejjel, pikkejekkel tarkított félelmetes külsejű lények hol fekete, hol vörös szemekkel. Te is ezeket látod? Hogy tudod elviselni őket?"


Én ilyeneket az első két szememmel szoktam látni a moziban, ha beülök valami trash sci-fire.

Csak nem tévesztem össze őket a valósággal.

2015. jan. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha már mindenképp tolod az LSD-t, legalább valami jó zenét írj a hatása alatt, ne ilyen fölösleges hülyeségeket.
2015. jan. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Fetrengek a válaszokon :))))))
2015. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Hogy tudom feldolgozni, hogy miket képzelődsz?


Hmm, egész jól. Ez elsősorban nem nekem szar.

2015. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

üdv a bolygón haver. :) én ezt látom születésem óta.

első szabály: kussolj róla!!!!!

2. szabály: ha már beszéltél róla légy lenyomozhatatlan anonim.

3. szabály: ha beszélsz róla és nem vagy anonim, akkor súlyos társadalmi következményei lesznek számodra.

4. szabály: ha valakinek kéretlenül tanácsot adsz arról amit látsz még súlyosabb lesz a helyzet, tehát KUSSOLJ!

2015. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Kitől és mennyiért veszed a cuccot?
2015. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!