Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Megidézhetek úgy egy démont,...

Megidézhetek úgy egy démont, hogy nem csináltam még meg a beavatást, de erősen gondolkozom rajta?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 17:21
1 2
 11/17 huzoro ***** válasza:
100%
Újra és újra meglepődőm a határtalan emberi butaságon. -Na ezen gondolkozz el erősen!
2014. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 MissLawliet ***** válasza:

Várd meg vele a beavatást, viszont azt csak akkor végezd el, ha már nincsenek kétségeid, és őszinte szívvel akarod. Démont csak "Sátánon keresztül" idézünk. Egyébként meg a Démonok mindaddig ellenségként tekintenek rád,ameddig nem vagy elkötelezett Sátánnak. Ezen kívül szerintem a Démon majd elmegy hozzád,ha Ő úgy gondolja, de a beavatást követően megpróbálhatod, persze.

De tudod a szabályokat ugye? Ami a grimoirokban van leírva,azt nem szabad használni

2014. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 ironsky válasza:
Meg Ne próbáld !! Ezekkel a dolgokkal Nem szabad szórakozni!!
2014. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Kérlek ne idézz démont, mert akkor jönni fog a szarvasember
2014. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 liala válasza:

A beavatást végezd el!Én beavatás nélkül csináltam meg még úgy 3 hónapja.Nem akarom részletezni mi lett az eredmény....

Mondjuk ha teheted inkább csak a beavatás és az azt követő fél éven túl idéz:Addigra megerősödsz.

(tudom hülyének néztek,de megszoktam)

2014. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

15/Liala

Köszönöm! Rendben. :)

2014. máj. 19. 17:07
 17/17 liala válasza:

Szívesen.Tényleg...Én már túl vagyok fél éven *o*

Mondjuk a beavatási vágás még mindig meglátszik xd(Ez annyira nem ideillő,de...)

2014. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!