Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Egész nap ezen gondolkozom.

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel mentünk egy tablóbálra, és esett a hó, én meg magassarkúban voltam. Mire odaértünk már az uncsitesómmal voltam, de valami miatt elmentünk onnan és eljutottunk egy házba, ami teljesen üres volt egy csomó emelettel. Kettő szint között volt egy ablak, ami a szobám ablaka, akkor már a fa lombja zöld volt, szóval tavasz volt.Az volt a neve h "Titkok helye".Csak 1-2 ember volt rajtunk kívűl.Egyszer egy asztalnál írt valamit egy kalapos ember és le akartam fotózni, de az ucnsitesóm sietett, mert ki akart jutni. Utána mentünk még feljebb és ott volt egy szellem, és ő vezetett ki minket, úgy hogy irányított a vállamnál fogva. A kijárati ajtó kovácsolt vassal volt elzárva, de a helynek az igazgatója kinyitotta nekünk. Egyszer neten utána néztem a titkok helyének, és egy fórumon azt írták, hogy már egy csomóan álmodtak vele.Ebből az épületből csak úgy lehetett kijutni, ha magadtól kitaláltál.(ez is az álmomban volt)


Ennyire emlékszem.Bocsi, ha egy kicsit hosszúra sikeredett, de várom a válaszokat:D Hobbim a fotózás, és a jövőmben is tervezem, hogy ezzel foglalkozzak, csakúgy mellékesen:D


2011. jan. 23. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
nézz utána a neten a titkok helyének :D:D
2011. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már utána néztem....nincs ilyen:D Ezért is kérdezem.
2011. jan. 23. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Ami nekem erröl eszembe jutott:

Csak ugy lehetett kijutni, ha magdtol kitalaltal, teged megis valadnal fogva kivezettek es az ajto is nyitva volt.

Nem kell magadat megvaltanod, mert a Megvalto eljött hogy megkeresse azt ami elveszett. Benne van elrejtve az összes titok. A titok hazaban tehat valoszinüleg talalkoztal az egyik legnagyobb titokkal, aki maga Krisztus.

A kalapos ember is örola irhatott...


Lattad mar a Narniat?

2011. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Láttam, csak már nem emlékszem rá:D
2011. jan. 24. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

A titkok helye.:) Magyarul úgy látom nem adták ki.

2011. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Baaasszzuuss, neem iggaaaazzxĐ
2011. jan. 30. 17:24
 7/7 anonim ***** válasza:
mi?
2012. júl. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!