Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan csinálják az utaztatást?

Hogyan csinálják az utaztatást?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:

összecsomagolnak bepakolják a cuccokat és elindulnak



vagy előző életekre gondolsz? Hipnózissal...de Felejtsd el!

2013. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#2


Ezek a "KÉPZETT és szakavatott terapeuták" ha csinálnak valami bajt azt is letagadják hogy az anyjuk megszülte őket.


Tisztességet és a felelősséget hírből sem ismerik!


Sajna tapasztalat! Betiltanám az ilyen tevékenységeket!

2013. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2-es, ehhez terapeuta?Te nagyon el vagy tévedve.
2013. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#4


Szerintem olvasd végig a válaszokat és akkor lesz fogalmad arról hogy miről van szó!!!


Én csak idéztem... :(

2013. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megemelik az energiaszintet.
2013. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

[link]

[link] **/A-**-Reinkarnaciorol_4


Itt olvasgass... Ez az utaztatási technika a **Ÿ utaztatási technikája... Az első linken magáról a **Ÿ-ról olvashatsz, még a másik linken az utaztatásról... (egy honlapon található a két link)Én személy szerint szívesen ajánlom a technikát (mind a kezelést, mind az utaztatást) nekem eddig CSAK jó tapasztalatom volt a **Ÿ-val kapcsolatban...



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2013. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még ha terapeutával is.. Remélem nem pénzért..
2013. júl. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam ez úgy jött, hogy kolléganő eljárt meditálni egy csoportba. Mikor rákérdeztem és érdeklődtem, símán meghívott. Éveken át jártam le, hasznos és jó dolognak tartom. Szakember ehhez? A csoport vezetője eltanulta az Ő egykori csoport vezetőjétől, de egy idő után az emberben "kifejlődik" a képesség erre. Két év után én is vezettem a meditációs csoportot, mikor épp a vezetőnk nem ért rá. Voltak "keményebb" helyzetek is, (a csoportunk nem öncélúan meditált, hanem valamilyen közcélt szolgálva, ami nem mindig egyezett mindenki szándékával)de megoldottuk. Anyagiak: Ingyenes volt maga a rendezvény, de persze a termet akkor is bérelni kellett arra az egy órácskára. Ezért összedobtuk a terembérletet, ez fejenként 50..100Ft volt/alkalom.

De van akik lakásban csinálják, ott ennyi költség sincs és szerintem ezért pénzt kérni nem tiszta dolog.

Ami engem illet, azt javaslom, menj el egy csoportba, tanuld meg az alapokat (fél...másfél év), utána bátran próbálkozhatsz eleinte 3..5 fős saját csapatot vezetve, később másodmagaddal, ha találsz egy alkalmas meditációs társat. Egyedül is megy a dolog, (ha már tudod a módját)de sokkal jobb és biztonságosabb csapatban.

Technikák: Ami engem illet, az enyhébb, lájtosabb technikákat ajánlom, azaz egy lágy bevezető közben lementek kisebb agyfrekire, ezt nevezik alfa és egyéb állapotoknak (ellazultok, félálomszerű állapotba kerültök), mert a tudat részleges kikapcsolásával szoktak menni ezek a dolgok.

Innen kezdve a módszerek erősen eltérnek. Nálunk az volt a lényeg, hogy létrehoztunk egy közös védőmezőt, majd a mezőn belül mindenkinek egy sajátot is. Ebben a mezőben kiléptünk a testből, levédtük a helyet, majd egy megadott, 6..9 állomásból álló úton végigmentünk egy szabvány gyülekező helyre. Minden köztes állomáson kicsit elidőztünk, körbenéztünk. A gyülekező helyen mindenkit bevártunk, körbenézegettük egymást. A csoportvezető viszont a teljes utazás alatt odafigyelt, hogy senki se kalandozzon el, vagy maradjon le túlságosan.


A gyülekező helyről indultunk mindig tovább az elvégzendő munkák helyszíneire. Ezek általában földrajzi, természeti, háborús katasztrófák voltak, amiknek hatásait próbáltuk enyhíteni.

A munka elvégzése után a gyülekező helyen bevártuk és leellenőiztük egymást, nem-e ráakaszkodott valami nem odavaló dolog. Ha igen, akkor leszedtük és ahogy "felmentünk", szépen fokozatosan vissza is lépkedtünk. Ez a felmegy/visszajön később nekünk már csettintésre, másodpercek alatt is ment, ez gyakorlás kérdése. Úgy általában lehet egyszerűtől a rém összetett makrókat, programokat készíteni. Az utazási "makrókat" pl. "teleportációnak" nevezzük, de készíthető bármiféle céllal, végtelensok féle program, vagy asztrális szerkezet, illetve találkozol is majd mások által kreált és nem mindig jóindulatú dolgokkal, amik sokat árthatnak magánéletednek, egészségednek, esetleg életednek is, ha nem vagy felkészülve rájuk. Ezért jó a csoport és a tapasztalt vezető.

Nem kell feltétlenül dedósan "végigpancsikolni" mindig az utat, ha már kellő rutinnal rendelkezel, bár egy változó összetételű csoportban mindig megcsinálják, hiszen mindig csak leggyengébb láncszemnyi az ereje a teljes csapatnak...


Meditáció után a csapat nem azonnal ment haza, hanem a közös élményeket megbeszéltük. Sok dolog összecsengett. Volt aki egy utca részletet pl. ilyen szögből, másik olyanból "látott", illetve írt le nekünk. Pl. adott helyen volt egy nagy sárga, többszintes kocka épület tövében egy telefonfülke. Ezt 4..5 ember látta, azaz kb. a csapat egynegyede. A meditációról párszor hangfelvétel készült, ám a szalagon semmi olyan se volt, ami megmagyarázta volna ezeket az összecsengéseket.

Ezek az apróbb és érdekes megerősítések jók a csapatszellemnek, de a fő célt érintően lényegtelen dolgok voltak legtöbbször..

Persze voltak személyes üzenetek, illetve olyan dolgok, amiket több ember kapott meg és mozaikként raktuk össze.

Nemcsak egy szkeptikusnak megdöbbentő hallani, mikor a másik, más szemszögből látva elmesélte azt, amit látott, gyakran bennünket is meglepett a részletesség. Ezek a záró 15..20 perces beszélgetések szerintem szintén hasznos részei a dolognak, szóval nem érdemes meditáció után csapot-papot otthagyva rohanni a csapatnak szerteszét. Ja, igen. Akik tudtak gyógyitani, azok ebben az időben segítettek a többieknek influenzát, torokgyulladást, náthát, fejfájást, hátfájást, vagy súlyosabb dolgokat kúrálgatni. Másik érdekesség, hogy egy kis közösség állt össze a csapatból - olyan emberekből, akik egyébként az életben nem jönnének össze, mert a mindennapjaikban annyira eltérő területen mozognak.

Mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy próbálja ki és tapasztalja meg ezeket a dolgokat személyesen. Ahogy írom, pénzbe se kerül, fájni se fáj és épülni is épül vele az ember. Még valami: nem kell elkeseredni, ha az első pár alkalommal nem menne a dolog. Első meditáció alatt én pl csak szines foltokat és árnyékpacákat "láttam", valamint kavargó árnyékokat. Volt, aki fél év után kezdett el "látni" dolgokat, de onnantól viszont sokkal intenzívebben, részletgazdagabban, mint bárki más a csoportban!

Szóval erre nincs általános recept, hogy beveszed a piros vagy a kék tablettát és majd jön a tuti. Nem így megy ez a dolog! - Mondjuk a mai orvostudomány pirulái és módszerei se ilyenek, -minden fejlesztés ellenére sem- de ez egészen más lapra tartozik. :)

2013. júl. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!