Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik olyan hogy megátkoznak...

Létezik olyan hogy megátkoznak valakit? És ha igen, , akkor azt hogyan csinálják vagy hol? és milyen átkot küldenek rá?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 16:43
 1/7 anonim válasza:
62%
Ez egy nagy hülyeség!Dehogy létezik! Milyen vallású vagy? de hidd el nekem nem létezik :)))
2013. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, mint szkeptikus mondom neked, nekem a dédanyám mesélte, hogy az ő anyját egyszer "megátkozta" egy cigányasszony, mivel egyszer télen nem volt neki hajlandó adni élelmet vagy tűzifát, mert már neki is alig volt. Egy dédszülői anekdota lévén, hiheted, hogy elég homályos a sztori, de az átok dióhájban az volt, hogy a család összes női leszármazottja rossz párkapcsolatra leljen.


Végül is, elég szép számmal mentek már szét ezen az ágon a tág családunk lányai, de hogy ez most tényleg átok, vagy csak egyszerűen szépen tartják a magyarországi statisztikát-amely elvileg több, mint 50%-os válási arányú-, azt mindenki döntse el maga. (Én erősen az utóbbira hajlanék.)


Nem akarom adni a lovat sehova, ellenkezőleg, arra buzdítok inkább, hogy mindenki először az észérvekbe próbáljon kapaszkodni, nem pedig egyből a természetfeletti dolgokkal magyarázni a történteket, mert az a legegyszerűbb.


Még érdekességként elmondom, hogy a Biblia szerint létezik átok, ezért figyelmeztet többször is arra, higy szavainknak súlya van s ezért vigyázzunk azzal, hogy mit kívánunk.

Nem gondolom, hogy bármi bekövetkezne, csak mert ismételgetem, mert ilyen alapon már nagyon gazdag lennék, mindenesetre tényleg nem szoktam csak úgy kötetlenül rossz kívánságokat szórni másra.

2013. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Én átkozok,egy igen rossz májú pletykás némbert,de sehogyan sem fog rajta.Már nem tudom mit tegyek,hogy fogjon rajta az átkom.Arra gyanakszom,hogy nem vagyok elég ügyes átok szóró.
2013. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Átkozni nagyon is lehet, csak szívből kell kivánni. egyszer dolgoztam egy kisautós pályán mint autószedegető. Iszonyat szívás munka volt kevés pénzért és egész nap toppon kellett lenni. Cseszegettek minket hogy lassúak vagyunk, holott a belünket kiszaladgáltuk már akkor 3. napja. Na ott jött el a pont zsigerből átkozódni kezdtem de úgy igazán szívből így elvoltam magamban úgy 10 percig amikor egyszercsak látom hogy gyülekeznek a fekete felhők. E mondom működik:D Olyan vihar tört ki a pályánál, hogy azóta se láttam olyat, szakadt az eső, csapkodtak a villámok a földbe négyen fogtuk a sörsátrat hogy ne vigye el a szél meg minden. És amikor hivatalosan bejelentették hogy nem tartják meg a döntőt a rossz idő miatt a vihar elvonult. Jólvan lehet hogy a véletlen műve volt az egész de nagyon jól jött ki. Azóta spórolok az átkokkal de aki rászolgál az super sizeban kapja:DD
2013. jan. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elhiheted szívből átkozom a nőt,mert nagyon szemét volt velem,de nem történik semmi,lehet,hogy túl szigorú átkot kérek rá?Vagy mikor teljesül be az átok amit kértem rá?
2013. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kielégítő válaszokat és hozzászolásokat Mindenkinek !!
2013. jan. 15. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de én már konkrétan átkoztam két-három embert. Azok közül mindegyik rövid időn belül megbetegedett. Lehet puszta véletlen, nem tudom.


Egyszer gondoltam, hogy kipróbálom úgy az elmém erejét, hogy egyből látom az eredményét. Volt olyan, hogy csak szimplán koncentráltam, hogy valaki sírja el magát és miután ezt én "kitaláltam", azt követően pár perc múlva az illető elsírta magát. Meg is bántam egyből.

2013. jan. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!