Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egyszer elkezdtem a wicca-t,...

Egyszer elkezdtem a wicca-t, de egy idő után leálltam vele. (? )

Figyelt kérdés
Csináltam mindent amit egy kezdő wiccahívő szeretne, teljesen megszállott voltam. Pár hónappal ezelőtt elkezdtem folyamatosan abbahagyni, már a napokban szinte egyáltalán nem foglalkozok vele. Ez nem azt jelenti, hogy már nem hiszek benne, vagy a véleményem változott, mert a "szabályokat" még mindig követem, csak valamiért leragadtam. Újra akarom próbálni. Arról a szintről fogom kezdeni, ahol abbahagytam, vagy elölről? Legyetek szívesek ne írni olyan válaszokat, ahol szidjátok ezt az egészet, meg bármi hozzáhasonlót is. Tényleg fontos lenne. Ha valaki el tudna látni még plusszba néhány jó tanáccsal, ami kapcsolódik is ide, azt nagyon megköszönném. Az ilyet jó lenne, ha üzenetben küldenétek, mert utána a szkeptikusok meg csak zaklatni fognak. köszönök minden értelmes választ, kivéve az olyat és hozzáhasonlóit, hogy "értelmetlen kérdésre nem lehet értelmes választ adni." :)

2013. júl. 21. 00:51
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Sok lehet a szabadidõd ha ilyen baromsàgokra pazarlod.

Nem akarsz inkább egy idegen nyelvet, vagy egy hangszeren játszani megtanulni?

2013. júl. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
"Legyetek szívesek ne írni olyan válaszokat, ahol szidjátok ezt az egészet"
2013. júl. 21. 02:36
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Magasról teszek rá, hogy mit szeretnél és nem szidtam semmit.

Csupán kissé értelmesebb alternatívákat javasoltam.

Én például gitározni kezdtem el tanulni 13 évesen, több zenekarom is volt, sok helyen felléptem, a mai napig imádom a zenét és hatalmas örömet okoz.

Tegyük fel ha wikkázni kezdtem volna... Mennyivel is lennék most előrébb? Ja hogy eljárhatnék 13 évesek által szervezett találkozókra, ahol meséket olvasnak fel... Jajj de kár érte. :)

2013. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Kezd előlről. Csak akkor most ne hagyd abba! Sok sikert! : )
2013. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A wicca egy vallás, amiben vagy hiszel, vagy nem. Attól, hogy nem vagy a vallás hívője, még nyugodtan kipróbálgatod a szertartásaikat.
2013. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elsőnek meg azt mondom, hogy egyáltalán nincs zenei tehetségem. Ne félj attól, hogy csak ilyennel foglalkozom, pl. én festeni szoktam, rajzolni, varrni...stb. Attól még, hogy hiszek valamiben, nem leszek a megszállottja. :) örülök, hogy te tudsz zenélni, és sajnos e téren béna vagyok.
2013. júl. 21. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy én a helyedben más dolgokat is kipróbálnék, a lényeg az önismeret. Ismerj meg más hasonló vallásokat is, pl a boszorkányságot, vagy a reikit, vagy elmehetsz a természetgyógyászat irányába is. A lényeg, hogy ismerd meg a világot, anélkül úgyse lehetsz jó wicca :)
2013. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%

Kedves kérdező, egyetlen igaz Isten létezik, úgy ahogyan a biblia tanítja. Léteznek vallások a kereszténységen kívül, amik az Atyát tisztelik, viszont ez kifejezetten nem olyan. Minden vallás, minden pogány gyakorlat amiben "varázslásos szertartások" és ehhez hasonlók vannak, valamint a pentagramma és társai, mind a Sátántól jönnek.

Imádkozz a megkülönböztetés kegyelméért, Isten óvjon

2013. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2013. aug. 6. 13:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!