Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért követ a 666-os szám?

Miért követ a 666-os szám?

Figyelt kérdés
úgy érzem,hogy követ engem ez a szám,mi ennek a jelentése? Miért látom mindenhol ezt? emlékszem még kb 10 éve a 22.22 "követett"
2013. jan. 10. 14:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%
A 666 valójában három ebihal akik lefelé úsznak. Ez annak a jele hogy beléd fog csapódni három ebihal. Ha túl szeretnéd élni szerezz egy gólyamintás esernyőt!
2013. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Véletlen jön így, te meg belemagyarázod, hogy ennek jelentősége van...
2013. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
21%
Szia én értek ehhez de csak ha nem te vagy Antikrisztus biztos vok benne h. nem követ bocsi de ha megírod privibe h. hogyan gondolod én el tudom magyarázni ^^
2013. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem akar szem elől téveszteni.
2013. jan. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Jajj én meg a 222-t látom mindenhol és ahelyett hogy paráznék, ez a kedvenc számom,ennek tényleg nincs semmi jelentősége
2013. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Engem amúgy a 69-es szám követ.
2013. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
valami,valamire figyelmeztetni akar...
2013. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Lehet, hogy valami ördögi dolog "követ" téged a tudatalattidban. A 6 66 azért a Sátán száma,m ert az sátán megidézéshez használták a hat ágú csillagot.A 6 ágú csillag, amiről János jelenések beszél a Bibliában, amikor azt emlegeti, hogy ez a "fenevad bélyege" (fontos, hogy bélyeg!) 666, mivel 6 csúcsa, 6 szöge van, és 6 vonalból van rajzolva. Salamonhoz kapcsolódik, az ószövetség is emlegeti a 666-ot több helyen is Salamonnal kapcsolatban. Pl: "Salamon kincstárába évente 666 talentum[a] arany érkezett" (2 Krónika 9:13-24)


A 6 ágú csillag már Salamonnál is a démonok megidézését szolgálta, és később is folytatódott ez a "hagyomány"


Ennek sarkait díszítették a döglött macskákkal, megölt szűzlánnyal kecskebak koponyával,vérbefojtott denevérrel, apagyilkos koponyával, majd duruzsolták az imát a Sátánhoz, hogy segítsen. Manapság inkább az 5 ágú csillagot ábrázolják az ördögidézéshez, de régen a 6 ágú csillaggal "idézték" a sátánt.


Számomra is eléggé magát magyarázó ez a zsidó Kabbala kártya:

[link]

A sátán jele. (+6csúcs,6szög,6vonal)


Ha ateista vagy, akkor is hat a 666, mivel már benne van a "Kollktív tudatalattiban" is, és akkor is kifejti negagív hatását, ha nem "hisz" valaki benne

Próbálj megszabadulni a 666-tól, mert a tudatalattid jelzi a "gonosz" "csábítását"


üdv:Éva

2013. jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!