Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért követ ez a szám?

Miért követ ez a szám?

Figyelt kérdés
Ez most nem olyan, hogy egyszer láttam aztán beképzelem. Már lassan egy éve folyamatosan veszem észre mindenhol, ráadásul elég érdekes szám a 314-es. (pi) Mindenhol ott van minden formában: akkor pillantok oda mikor olvasok (314.oldal) tv-ben, évszámban (1314) meccs eredmény (3:14), órára akkor nézek rá (13:14) illetve felébredek hajnalban megnézem mennyi az idő (03:14), ha nézek egy videót 3.14 perces, vagy akkor pillantok rá mikor ott tart, a vonalkód számában, rendszámban, házszámban, mindenhol észreveszem és még sorolhatnám! Már nem telik el úgy nap, hogy ne tűnne fel valahol, pedig soha nem számítok rá, és 3 jegyű tehát nem lehet ekkora véletlen mindig! Rákerestem mi ez találtam egy furi oldalt (314.hu) de fogalmam sincs mi lehet ez. Néha már mosolygok rajta, máskor megrémiszt! Aki hisz ebben segítsen, aki nem, az kíméljen. Köszi
2012. márc. 19. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem követ, csak te figyelsz rá jobban oda. Kezd el keresni a 122-es számot, és meglátod, ez is elég gyakori, csak te nem tudatosítod magadban.

A nővérem a 747-es számot keresi mindig, azóta én is elég gyakran észreveszem ezeket.

2012. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen állandóan visszatérő számokat angyalszámoknak hívják, akik hisznek bennünk. Dr. Doreen Virtue könyvében 999-ig mind megvan. Este megnézem neked, hogy mit jelent.
2012. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tipikus számmisztikai baromság. Te megyarázod bele. A 13:14 nem 3.14 és az évszám 1314 sem 3.14 Ez csak beteges belemagyarázás. Szóval higgadj le és ne foglalkozz a dologgal. Plusz ne nézd meg a 23 -s szám című filmet sem!
2012. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csinos nő vagy, akkor értem, miért követ téged a szám, ha nem, akkor sem vagyok bjúzi. :(
2012. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tetris ***** válasza:
Nem ez a pí?
2012. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pont erről olvastam ma!volt egy ember, aki kényszercselekedetes volt, és előző életébe való visszamenetellel, korregresszióval próbálta kigyógyítani a doki, és neki a 8-as szám volt ugyanez.Végül kiderült, hogy előző életében 1888-ban született, és hasonló összefüggések.Keress szerintem egy regresszióval foglalkozó dokit, mert lehet hogy az előző, de az is lehet, hogy a jövőbeli dolgaiddal kapcsolatos!Most olvasom újra felnőtt fejjel a kedvenc könyvemet, ítt neten, ebben van benne ez a sztori is! [link]
2012. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedet március 19-én küldted el, így kicsit megkésett megkérdezni, nem-e történt veled valami különleges március 14-én (3.14-én)? Esetleg a múltban nem-e történt valami számodra érdekes ezen a napon?
2012. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Engem is követ egy szám de én se tudom megmagyarázni mintha valami vagy valaki üzenni akarna valamit vagy figyelmeztetni .De ez a jó kérdés hogy mire?
2012. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!