Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni, hogy mi...

Valaki tud segíteni, hogy mi lehet ez a szám?

Figyelt kérdés
Szóval keresek egy dalt. Nagyon lassú, meditatív, szanszkrit szövege van (Namasté vagy valami hasonló). Egy nő énekel egy szanszkrit imát, és a sorokat ismételgeti állandóan. A hossza minimum 20 perc, de szerintem lehet 30 perc is.Nem tudom a címét, az előadót, így nem tudom letölteni sem....Rákerestem már mindenhol, de hiába. Csak remélni tudom, hogy itt valaki ráismer. Köszi.
2011. dec. 22. 20:38
 1/2 anonim válasza:

Megemlítetted a Namasté szöveget. Találtam erre egy oldalt tele albumokkal. Érdekes, volt egy pont ilyen című (Namasté) album is. Szóval kutakodj ezen a címen, hátha szerencséd lesz. Ha rátaláltál, oszd meg velünk is, jó?


Üdv: OWORION

2011. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Esetleg a megtalált oldal linkjét nem tudod elküldeni? Köszi. Ha meg megtalálom mindenképp elküldöm a zenét,mert gyönyörű. :)
2011. dec. 27. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!