Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csinálnál ha egy nap arra...

Mit csinálnál ha egy nap arra ébrednél, tudod mások gondolatait?

Figyelt kérdés
szinte bele látsz mások fejébe nem is kell beszélniük hozzád de te már tudod mit jár a fejükben és ezt ki is használod....rá gondolsz egy embere és látod,épp mit csinál ... megérzed ha épp valaki rólad beszél...van hatalmad ahhoz,hogy ha pl:fújj a szél egy védő burkot képezz 1fa köré közben a szél a többi fa ágait csavarja fújja csak pont azt az egyetlen egy fát nem amit te védeni próbálsz...képes vagy kapcsolatba lépni számodra olyan fontos személyekkel akik már nem élnek... nem kell neked sem kártya sem hülye kavicsok füstülők,gyertyák meg inga és ehhez hasonló baromságok ahhoz, hogy tudj esetleg másoknak olyan fájdalmat okozni ami nem fizikai de még is örök nyomot hagy bennük... és végezetül mikor már azt hiszed bárkit kicsinálhatsz ki rántják a talajt alólad és ezek a dolgok mind el tűnnek és maradnak az emlékek...te,hogy reagálnád le???egyáltalán elmondanád annak az embernek aki tudja rólad milyen voltál régebben,hogy már nincsenek ezek a dolgaid... esetleg mindent megtennél azért,hogy újra vissza kaphasd ezeket a dolgokat?te mit csinálnál?és tényleg ne nézzetek hülyének ez csak egy kérdés ami akár igaz is lehet mindenki eldönti van e valóság alapja...
2012. szept. 21. 10:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem van az a bizonyos ismerősöm. Látom, szépen le lettem pontozva, pedig csak leírtam,ami történt. A sok kamugép meg unatkozó tinike miatt nem lehet komolyan beszélni,úgy látom.
2012. szept. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Na jó hölgyek úrak valaki magyarázza máááár el mi van ezekkel a százalékokkal ha erre jár mert nem értem egy embert pontoztam le azt is azért mert egy válaszolót finoman de sértegetett rám írhat bárki kígyót békát de más válaszolót ne szóljon meg senki az én kérdéseimnél...szóval nem értem a felettem lévő megjegyzését :s
2012. szept. 22. 19:03
 23/23 anonim válasza:
vki, aki ilyet tud, az beszélne velem ?
2016. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!