Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csinálnál ha egy nap arra...

Mit csinálnál ha egy nap arra ébrednél, tudod mások gondolatait?

Figyelt kérdés
szinte bele látsz mások fejébe nem is kell beszélniük hozzád de te már tudod mit jár a fejükben és ezt ki is használod....rá gondolsz egy embere és látod,épp mit csinál ... megérzed ha épp valaki rólad beszél...van hatalmad ahhoz,hogy ha pl:fújj a szél egy védő burkot képezz 1fa köré közben a szél a többi fa ágait csavarja fújja csak pont azt az egyetlen egy fát nem amit te védeni próbálsz...képes vagy kapcsolatba lépni számodra olyan fontos személyekkel akik már nem élnek... nem kell neked sem kártya sem hülye kavicsok füstülők,gyertyák meg inga és ehhez hasonló baromságok ahhoz, hogy tudj esetleg másoknak olyan fájdalmat okozni ami nem fizikai de még is örök nyomot hagy bennük... és végezetül mikor már azt hiszed bárkit kicsinálhatsz ki rántják a talajt alólad és ezek a dolgok mind el tűnnek és maradnak az emlékek...te,hogy reagálnád le???egyáltalán elmondanád annak az embernek aki tudja rólad milyen voltál régebben,hogy már nincsenek ezek a dolgaid... esetleg mindent megtennél azért,hogy újra vissza kaphasd ezeket a dolgokat?te mit csinálnál?és tényleg ne nézzetek hülyének ez csak egy kérdés ami akár igaz is lehet mindenki eldönti van e valóság alapja...
2012. szept. 21. 10:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Leállnék a kábszerrel. Amúgy jól tudom, hogy neked sem voltak ilyen képességeid és te sem akarod visszaszerezni, mivel nem volt, sőt még azt is tudom, hogy az előzőnek sincs ilyen ismerőse. Akkor én most gondolatolvasó vagyok?
2012. szept. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"Baráti társaságunkban néhányan rendelkezünk az általad említett képességek némelyikével"


Itt kezdődnek a problémák...

2012. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

#13! Mert? Miért fáj ez neked?


#8 vagyok :)

2012. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek!!!! örülök,hogy vannak olyan emberek akik tudnak még a sorok közt olvasni...további szép estét mindenkinek..:)
2012. szept. 21. 19:24
 15/23 anonim ***** válasza:
Mindenki értette, hogy arra célzol, hogy neked volt ilyen erőd és ez veled történt meg, de azt is tudja mindenki, hogy ilyen nem létezik.
2012. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Most akkor finom leszek és nőies...:Dkedves utolsó válaszoló neked külön köszönöm a felvilágositásodat valamit azt,hogy megosztodtad velem azt is hogy ez velem történt meg:D-.- akkor most viszont ha időd engedi és persze ha érekel gondolom nem nagyon ...de hogy ne maradj buta és tudatlan megkérlek olvasd el újra a kérdésem ha nem megy akkor most jól figyelj arra amit írok ! "Mi lenne ha"valamint "mindenki döntse el van -e valóság alapja"~>nevető smile:-D remélem érhető voltam...neked külön kívánom hogy legyenek szép éjxakáid ;) üdv:egy kiváncsi kérdező...
2012. szept. 21. 21:27
 17/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, mindenki értette mire céloztál ezzel. Azért írtad így, hogy senki ne tudjon beszólni neked, de valakinek kell, mielőtt te is elhinnéd magadról ezt a sok hülyeséget.
2012. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
:PXD feldobod az estémet pedig elég unalmasra sikeredett...öhm igen lehet igy is értelmezni...de ha valaki ide ír annak vállalnia kell azt is hogy kap hideget meleget ez esetben lehülyéznek úgy hogy nem tudják az előzményeket az az miért irtam ezt ki de ha te úgy véled azért mert én azt gondolom magamról hogy xuper hős nő vagyok/voltam hát legyen kösz hogy vissza rántasz a földre...:DDDDDDD jöhet még a hideg zuhany birom a kritikát tehát csak nyugodtan okits ;) ha neked jól esik...:)
2012. szept. 21. 21:58
 19/23 anonim ***** válasza:
"feldobod az estémet pedig elég unalmasra sikeredett" Ezért vagyok itt.
2012. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
-.- még hogy én vagy beképzelt...úgyan már XDXD :D
2012. szept. 21. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!