Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A pánikbetegséget lehet...

Adele Jonas kérdése:

A pánikbetegséget lehet gyógyítani mágiával vagy valamilyen ezoterikus dologgal?

Figyelt kérdés

Azt már tudom hogy lehet gyógyítani pálinkával, jointtal, és lsd-vel, hála a trollaknak. Nagyon hálás vagyok a tippekért. :D de kíváncsi lennék Hogy mágikus megoldás létezik e erre a betegségre...


A trolloknak üzenem hogy jártam már a Roxfortban és egy nagy csődkocsma. :P



2012. szept. 16. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2012. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem. De pszichológussal igen.
2012. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2 évig jártam pszichológushoz. Ő nem segített rajtam. És egy pszichiáter, valamint több mentálhigiéniával foglalkozó szakember megmondta hogy ezt a betegséget semmi bem gyógyítja meg, még a gyógyszer sem. Ebben az esetben csak magamon segíthetek. Bárhogy őszinte legyek, az agymosás lenne a legjobb megoldás. :D
2012. szept. 16. 19:29
 4/14 anonim ***** válasza:
azt csak nagymennyiségű antidepresszánsal lehet.
2012. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

hát én nekem pánikbetegségem volt, elég súlyos, és rengeteg gyógyszert szedtem rá (xanax, antidepresszáns, altató).


aztán egy pszichiáter hölgytől megtanultam az autogén tréninget, ami kábé 5 hónap volt. arról szól, hogy fokozatosan megtanulod, hogy a tested minden részét tudatosan ellazítsd konkrét utasításokkal, és ezt alkalmazod mindig, amikor érzed a pánik jeleit magadon. ez sok időbe telik, mert az a lényege, hogy szavakkal kommunikálsz a testeddel, a légzéseddel, a szívveréseddel, a hasaddal stb., míg a végén ezt mind fokozatosan, majd gyakorlással néhány másodperc alatt le tudod nyugtatni saját akaratból.


engem ez meggyógyított. nagyon sok munka volt, de meggyógyultam. először azzal segített, hogy bármikor, amikor éreztem a pánik jeleit, akkor elkezdtem az autogén tréning utasításait alkalmazni, majd pedig amikor ezt elég sokszor csináltam, a pánik teljesen elmaradt. ennek már több éve, és egyszer sem volt pánikrohamom azóta.

2012. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, de kapsz a nyakadba helyette egy sokkal nagyobb és fájdalmasabb problémát.
2012. szept. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Milyen probléma? No mindegy mert én végül is enyhén szkeptikus vagyok a mágiával kapcsolatban, csak végső kétségbeesésem végett fordultam ehhez a lehetőséghez. De most ez az auto bigyó felkeltette az érdeklődésem. Mindenképp szeretném elsajátítani.
2012. szept. 17. 12:23
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem!

Keress egy másik pszichológust, mert lehet, hogy nem jóhoz jártál, vagy Ő nem tudott segíteni.

De a pszichoterápia tud segíteni pánikbetegségben, sőt, csak az tud segíteni igazán.

A gyógyszereket felejtsd el, csak zombivá és függővé tesznek.

Saját tapasztalatból mondom, én is szedtem, egy idő után nem is használt.

PSZICHOLÓGUS!!!!

Egy másik pszichológus!

2012. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Srapnel ***** válasza:

Az eredeti kérdésre visszatérve: általában nem.


Az autogén tréning is annyiban segít, hogy az csak egyetlen módja a sokból annak, hogyan tudj relaxálni. A pánikbetegség olyan betegség, amit ki kell ismerni és meg kell tanulni vele együtt élni. Ha ez sikerül, akkor a betegség eleve enyhül, másrészt az életminőséget nem fogja rontani.

2012. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Gyerekek miért hisztek el minden hülyeséget ? Nincs is pánikbetegség ! Szendi Gábor jól leírta a honlapján. Csak a gyógyszermaffia találta ki, hogy eladják a sok töménytelen gyógyszerüket, te meg itt olvastad és bebeszéled magadnak. Sipirc tanulni !
2012. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!