Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Dynamo hogyan tud egy telefont...

Dynamo hogyan tud egy telefont egy üvegbe tenni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt nem gondoltam volna. Ezer kössz
2012. júl. 22. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem úgy teszi bele. Nézd meg ezt a videót.

http://www.youtube.com/watch?v=dwTtWrVFCEY

2012. júl. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ő egy kókler! Megnézném hogy Valódi üvegbe hogy tenné bele..
2012. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Attól még hogy nem varázsol nem kókler! Persze trükk az összes, de a bűvésznek a feladata a szórakoztatás ez nem kóklerség. Nagyon jól csinálja amit csinál, és hatalmas csapat áll mögötte ennyi.
2012. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem úgy teszi bele válaszoló vagyok. Egyébként én is kiporobálnám vele hogy ha találkoznék vele akkor adnék neki egy egy IGAZI üvegete és a SAJÁT telefonomat hogy tegye bele. Szerintem nem fogja tudni megcsinálni.

Egyébként úgy teszi bele az üvegbe a telefont többféle módszerrel. NINCS benne az üvegbe a telefon. Az üveg egy speciális üveg ami valójában nem üveg csak látszatra az. Van rajta egy ksi rés, és nem árulom el a trükk lényegét de úgy mondanám hogy ez az üveg "szétnyitható". Így teszi bele, a telefont. EGy ugyan olyan telefont tesz bele, amit természetesen utána kölcsönkér attól a személytől akinek ugyanolyan telefonja van. Amit linkeltem azt a videót amikor lekicsinyíti a telefont. Az is egyszerű. Ha megnézitek akkor látható hogy amit a néző odaadott telefont azt a kabátjába teszi bele.

2012. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 18:46


Beépitett az összes ember,igy aztán minden csak a "képernyön" létezik..

2012. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!