Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek tudhat valamit...

Szerintetek tudhat valamit Dynamo?

Figyelt kérdés

És hogy sétál a vízen, lehet hogy csak videótrükk?

http://www.youtube.com/watch?v=respYjvfIzQ&feature=relmfu


2012. máj. 15. 22:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
11%
Trükk. Vízen sétálni is.
2012. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
Ez teljesen természetes a manusz egy Reptoid.
2012. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
komolyan mondod vagy hülyéskedsz? :D
2012. máj. 15. 22:39
 4/26 anonim válasza:
32%

Persze, hogy tud "valamit".

Ez a "valami" pedig a bűvészkedés, mint szakma. Illuzionista, abból él, hogy elhiteti veled: amit látsz az isteni képesség, nem pedig egy 15mm vastag üveglap 10cm-rel a vízszint alatt egy állványzaton. Tehetség kell hozzá, de ugyanúgy tanulható, mint a könyvelés, vagy az esztergályos szakma.

2012. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
Én személy szerint a falra mászok tőle! Egyszerűen irritál, hogy tévén keresztül akármit meg lehet etetni a néppel! Tudom ez hülye felfogás, mert akkor a filmeket is minek nézem, hisz az is "kamu". Ezt sokszor megkapom! Komolyan bármit megadnék érte, hogy élőben láthassam!!! Viszont van egy ismerősöm, aki azt mondja, hogy ha jól megnézed, egy csomószor rá lehet jönni a trükkre... :/ hát nekem még sosem sikerült. :(
2012. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Így van. Bűvész nem összekeverendő a varázslóval! Az egyik létezik és tanulható, és kizárólag látszat, míg a másik csak egy kitalált 'lény'
2012. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Cool TV-n volt régebben egy műsor, ahol az ilyen bűvészmutatványokról rántották le a leplet.

Ahogyan már írták, kell hozzá üveglap meg állvány, és kész a trükk.

2012. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

@22:49_Azt ismerem, azt a részt pont nem láttam.

@22:44_Én is azt akarom lesni folyamatosan de nagyon nehéz észrevenni hogy csinálják,

2012. máj. 15. 22:52
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

Ha már a vizenjárásnál tartunk, Chriss Angel ugyan ezt a trükköt megcsinálta medencében, és igen, plexi+állvány módszerrel.


Akik meg hőbölögtek mellette, hogy "azta, wow", csak beépített statiszták voltak.

2012. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ennél azért jobb a Cooperfield, ő élőben nappal tüntette el a szabadságszobrot és félbevágta magát a színpadon
2012. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!