Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért csapták le az EZO....

Miért csapták le az EZO. TV-sek a telefont neki?

Figyelt kérdés

Egy férfi el akarta adni az 1200-es ladáját és megkérdezte, hogy mikor fogja tudni eladni.

Ha akkora jósok, miért nem tudták neki megmondani, hogy mikor fogja eladni, miért csapták le?


2011. márc. 23. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán mert ez reklámn.. és egy jós sem tud biztosat mondaniu.. az ügyesebbek jó pszihológusok, és van elég agyuk hgy megmondjanak dolgokat.. De jóslás nem létezik..
2011. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne lássák az emberek, hogy nem tudnak jósolni.
2011. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez csak Magyarországon divatos, hogy egy egész tévé csatorna épül az ezotériára, vagy legalábbis azt mondják, hogy arra.De ez csak a pénzre épül. Ugyan már,tényleg elhiszed, hogy telefonon keresztül érez valamit az az "jós" ? Egy igazi jós, lélekgyógyász vagy kineziológus rád néz, megérint, "érez" téged.. de nem egy telefonkábelen keresztül. Humbug az egész és sokan milliókat ölnek bele..
2011. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én múltkor azon röhögtem, hogy egy 17 éves telefonált és mondták, hogy sajnos nem tudnak jósolni, mert nincs 18.:)

De a pénzt, amiért hívta őket, azt el tudták fogadni.:))

Vicces amúgy, én Istvánon annyit tudok röhögni.:)))

2011. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem azért, mert elég komolytalanul hangzik a kérdés, vagy nem is tudom...


Jaja, István nagyon vicces!!!! :D

2011. márc. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!