Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van Isten? Hol lehet a nagymamám?

Van Isten? Hol lehet a nagymamám?

Figyelt kérdés

Meghalt a nagymamám aki a legfontosabb volt számomra és nagyon hiányzik!

Azt álmodtam, hogy simogatja a hajam mint mindig amikor élt ,és ezt mondta: Semmi olyan nincs amitől félned kellene!

Felébredtem és mondtam anyunak, de ő azt mondta csak egy álom, szerintem nem az volt!

A kérdésem az, hogy a nagymamám valóban meghalt és Istenhez került, vagy mi lehet most vele?


2012. ápr. 3. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen furán hangzik, benned él. Élj úgy, ahogy neki tetszene, ne felejtsd el őt, és akkor végig veled marad. És szomorkodni sem kell, mert annak biztos nem örülne.
2012. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez hit kérdése, 20 válaszoló közül mindenki csak azt tudja majd mondani, amiben ő hisz. Ami talán az összes vallásban közös, hogy mind hisz a túlvilági létezésben (szándékosan nem írtam "életet").


A legjobb, ha saját magad kezded el keresni a válaszokat, mert aki tud kérdezni az kap rá választ is. (Sajnos hülye kérdésre hülye választ.) Ahhoz, hogy megértsd mi történt a nagymamáddal, először meg kellene értened a valóság és a tudat természetét. Olvass, kérdezz, és ne ugorj be mindennek, mert rengeteg a szemét a témában.

Ajánlom esetleg Müller Péter-t kezdetnek.

2012. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen álmodban megkaptad a választ nagymamádtól:

"Semmi olyan nincs amitől félned kellene! "

2012. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Arról, hogy van-e Isten, magadnak kell megbizonyosodnod. Jákób levelének 5. versében (Újszövetség) az áll, hogy akinek nincsen elég bölcsessége, forduljon Istenhez, mert ő mindenkinek mindennel kapcsolatban választ ad, ha őszintén kérjük.

Szóval imádkozz hozzá, nem kell betanult imaszöveget mondani, és az sem baj, ha még soha életedben nem imádkoztál. Csak öntsd ki neki a szívedet, és kérd, hogy segítsen megtudnod, hogy Ő valóban létezik-e. Aztán várj türelmesen a válaszra. Ő az érzelmeinken keresztül válaszol, ha békét és megnyugvást érzel, tudhatod: Ő létezik, és melletted van, amikor segítségre van szükséged.

2012. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek istenben, viszont a halál utáni életben igen.

Szerintem így próbált neked üzenni, hisz még ott van veled, vigyáz rád.

2012. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
@4: Ez nagyon jó idézet, tetszik! Pedig teljesen más fogalmaim vannak "Istenről" mint a többségnek. Ez is egy újabb bizonyíték, hogy ugyanazt az információt már többször is átadtak nekünk, csak mi mindig jól eltorzítottuk. Én úgy értelmezem, hogy hallgass a belső énedre.
2012. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Negyedik vagyok, és szeretném korrigálni magam. Jákób levelét írtam, fogalmam sincs, miért: Jakab levelére gondoltam, amely az Újszövetségben található. Nem tudom, hol jártam agyilag, és elnézésedet kérem, ha esetleg tévedést okoztam az elírásommal.
2012. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A hitet a megnyugvást magadban keresd, a szeretteidben az emlékeidben, ne a mágiában a varázslatban. Ami benned van az a fontos, ott fogsz választ kapni.
2012. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 8. 10:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy túlvilág van, ahol a nagymamád éppen leledzik. Álmodban megjelent. Ez természetes. Bár nem tudom mikor halt meg, mikor álmodtam, mennyi az eltelt idő, és stb apróságok. Az Isten mint olyan egy az emberben megtalálható Teremtő Erő. A nagymamád nagyon sok helyen lehet. Hiszen van reinkarnáció, és ennek van egy folyamata. Inkább olvass könyveket. Bruce Goldberg: Asztrálutazók Kézikönyve. és Müller Péter: Lomb és Gyökér, Kígyó és Kereszt. Ezekben a művekben találsz választ. Hosszadalmas volna leírni.
2012. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!