Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést csináltattam...

Szerelmi kötést csináltattam . Nagyon várom a változásokat! Mennyi idő lehet ez amíg változást észlelek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 14:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én is foglalkozok szerelmi kötésekkel. Ha gondolod írj és megvizsgálom, hogy amit csináltattál az valódi-e, vagy hogy nem történt-e más probléma időközben. Ja, és ingyen megcsinálom, ha reklámozol cserébe. Mit szólsz? írj privátot!
2012. ápr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A szerelmi kötésnek egy hátránya van, ha megcsinálod, akkor a kiválasztottad, egy X ideig lesz veled. Aztán minden balul sül el. Nos, egy szerelmi kötést régen, arra használtak, hogy egy megfelelő bolygó együtt állás következményeképp megfelelő nagyságrendű energia lépett fel és mind a két fél beleegyezett az univerzumi frigy megkötéséhez. Kb olyan mint egy házasság csak energiák közrehívásával. És a sok halandó porhüvelyt viszont arra kérném, ha egyáltalán nem hiszel benne, akkor miért akarod elhitetni mással is a véleményed? Én azt mondom igenis van és működik. Nah kinek van igaza?:P
2012. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Miért a kötés nélküli szerelem nem egy X ideig tart?:D
2012. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Egy valódi szerelemnek vannak fejezetei.

Egy szerelmi kötés, viszont egyből kötődéssel és ragaszkodással kezdődik. Míg egy rendes szerelemben ez csak az x-edik fejezetnél kerül bevezetésre.

Amíg egy szerelmi kötés, kb a másikat rabszolgává teszi,

Addig egy rendes szerelemben, kölcsönös felek vannak.

Egy kötésben, a kötő és a megkötött személy között X ideig jó minden majd hirtelen, átmegy utálatba.

Addig egy rendes szerelemben, a felek, mondjuk úgy kölcsönös megállapodás útján szétválnak.

Persze mindegyik egy X ideig tart, de más mindkettőnek a forgató könyve. csak szemléli próbáltam, a hatásokat.

De úgy is mondhatnám. Veszel egy rabszolgát, szolgál téged, majd egyszer csak megszökik.

Van egy szolgálód, szolgál téged, majd egyszer csak meghal.

Mindkettő X ideig szolgált, de az egyik azért mert arra kötelezték a másik azért mert ő ezt szerette volna.

Az egyik agresszív, a másik, önszántunkból fakad.

2012. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Több mint másfél éve vagyunk egy pár, igazán nagy szerelem van - volt közöttünk, de sajnos az élet és a baráti kör miatt már szakítottunk kétszer, de mindig visszamentünk a másikhoz, nem tudunk megszabadulni egymástól. Ezért gondoltam egy kötésre. Nem vadidegent akarok magamhoz kötni. Nem szerelem nélkül. Mi most is szeretjük egymást. Csak egyenlőre országok választanak el minket . Nagy távolság, rasszizmus, család, barátok. Egyenlőre ezek most közénk álltak . Én csak megpróbálom a dolgot rendbe tenni. Senkit nem sértek ezzel.
2012. ápr. 17. 20:53
 26/29 ivilicious ***** válasza:
én magamnak csináltam régen, bár csak biztosíték képpen, de én elég gyakorlott vagyok/voltam .rögtön volt hatás
2013. ápr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi történt azóta? Mik a fejlemények? Kérlek írj! Hogy alakult a dolog?
2013. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
kinél csináltattad??
2013. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Na,működött?
2013. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!