Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést csináltattam...

Szerelmi kötést csináltattam . Nagyon várom a változásokat! Mennyi idő lehet ez amíg változást észlelek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 14:53
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. Egy nem is ismertek könnyű mondani balek elmebeteg stb. Én egy normális ember vagyok, nagyon jó anyagi körülményekkel nagyon jó munkahellyel. Az hogy a szerelmi életem nem úgy működik ahogyan kellene , foghatnám éppen erre is. Én a párommal másfél éve együtt vagyok de éppen egy krízisen megyünk keresztül. Ezért csináltattam a kötést

Mindketten tudjuk , mert már bebizonyosodott nem tudunk meglenni egymás nélkül. Én megpróbáltam új párkapcsolatot is , de mindig felbukkant a párom telefonált jött keresett. Szóval én átgondoltam már mindent. Mi egymásnak vagyunk teremtve. Csak egy gond van akaratosak vagyunk nagyon :D :P

2012. ápr. 1. 15:44
 12/29 anonim ***** válasza:
6%
Ha veled akar lenni,akkor veled lenne.Gondolom nem mer lekoptatni mert látja,hogy bolond vagy.
2012. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
44%
Adjál ki még egy kis pénzt a 'vonzás'-i tanulmányokra(kb. 10-20 Mátyás) és végezd el a paranadi-t lvl2-ig(kb 80 Mátyás király). Ha ezután sem jön össze, legyél sátánista vagy állj be a kuplux klánba. Esetleg elmehetsz elmeorvoshoz is.
2012. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ha látja, hogy bolond vagyok meg nem mer -e miatt lekoptatni. Akkor az hogyis van , hogy amikor éppen új kapcsolatot kezdek ő megjelenik ? Akkor ezek szerint nem koptatni akar :P
2012. ápr. 1. 16:27
 15/29 anonim válasza:
100%

Azért mert valakit magadhoz láncolsz így vagy úgy, mindegy, hogy ilyen kötéssel, amiben te hiszel, vagy gyerekkel a kapcsolat úgysem fog működni. Ez az én véleményem.

Magadért kell hogy szeressen....

2012. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Szeret a párom . Csak most éppen az én életemben is több probléma jelent meg a,z ő élete pedig most omlott össze teljesen. Nem igazán volt időnk egymásra. Én megerősíteni szeretném a szerelmünket.
2012. ápr. 1. 16:45
 17/29 anonim ***** válasza:
90%
Akkor csinálj neki vacsorát és öltözz be valami szexibe. Szerintem ez jobban értékeli mint,hogy erősen rákoncentrálsz.
2012. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
10%
És milyen szerelem az,amikor nem vagytok egymás mellett mikor szükség van rá?Ha nekem azt mondaná a szerelmem,hogy most nem ér rám,mert összeomlott az élete,az azt jelenti,hogy én is csak egy plusz probléma vagyok,nem a társa!!!
2012. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Éppen 1550 km választ el minket. Mert nekem is és neki is problémái vannak.
2012. ápr. 1. 21:52
 20/29 anonim ***** válasza:
79%
ha szerinted ez segit és erőt ad akkor isten adja egészségedre,ék boldogságban és békességben a pároddal amíg csak az utatok tarthat...
2012. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!