Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi mágia hogyan? Olyan...

Szerelmi mágia hogyan? Olyan módszer, ami bevált?

Figyelt kérdés

Nem akarok egy konkrét személyt megkötni, mert az erkölcstelen.

Viszont nagyon vágyok a szerelemre. Ismertek valamilyen varázslatot, amivel be tudnám vonzani?


2012. márc. 17. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
te vagy az aki szerelmi bájitalt akart főzni?
2012. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretnék semmilyen bájitalt főzni:) Csupán picit szerencsésebb lenni a szerelemben, jobban mondva bevonzani:)
2012. márc. 17. 22:20
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
1-2üveg jack daniels után, bármilyen férfi képes szerelmes lenni :D de a viccet félretéve... tanácstalan vagyok... én abban hiszek, hogy embereket lehet bevonzani, szerelmet nem.
2012. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

A lotto nyeremenyhez szerencsere van szukseg, hogy te legyel a nyertes, viszont a szerelemben ez nem eleg, mivel erzelmekrol szol, ket embernek az erzeseirol.

MEnnyi idos vagy? Onkontroll! Eddig nem voltal sikeres, tehat voltak futo kapcsolataid, de miert ertek vegett, s hogyan ertek vegett?

Mit adsz a tarsadnak, a masiktol te mit varsz el? TEhat ezeket kell megvizsgalnod, tisztaznod onmagadban, s ha ugy erzed, hogy hianyaid vannak, akkor azokat potold, es elj nyitottan! Egy ismeretseghez eleg a kulsoi adottsag, de mar egy szerelemhez kell a belso ertek is!

2012. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4.válaszolónak


Íme a kapcsolataim (?):

1.Volt egy hosszútávú kapcsolatom, ami azért ért véget, mert az anyós nem bírta elviselni, hogy a fia felnőtt. Csak a legdurvább részeket írom le, mert egy nap is kevés lenne mindent elmesélni.

Ha kettesben voltunk, akkor óránként szólt a telefon, ha nála a szobájába csöndben, akkor percenként nyitott be a leghülyébb indokokkal. Nem tinikről van szó, hanem 23éves felnőtt emberekről! Ehhez mind jó pofát vágtam. Megtiltotta a barátomnak, hogy átjöjjön hozzám vagy találkozzunk. A szülinapi ebédem közben az anyja hisztérikusan felhívta az exem, aki se szó se beszéd elment. Természetesen, amikor az ex-anyós azt mondta neki: ő vagy én. Azt a banyát választotta, mert túl kényelmes és félt attól, hogy pénz nélkül marad. Ennyiben maradtunk.

2.Srác, akit féléve ismertem és nagyon jobban voltunk. Minden tökéletesnek tűnt, főleg miután azt mondta szeret. Kiderült, hogy egyszerre több vasat tartott a tűzbe, ami közül én voltam az egyik. Gyakorlatilag egy kapcsolat elején voltunk, amikor elszólta magát, mert más nevet mondott...szóval ennyi...

3.Egy másik sráccal ugyanez volt a helyzet.

4.Ezzel az illetővel csak párszor találkoztam, de nagyon kedvesnek, udvariasnak és lovagiasnak tűnt, aztán kibújt a szög a zsákból. Amikor az buli alkalmával azt hitte, hogy már három holdat látok, felajánlotta a szolgálatait. Természetesen melegebb égtájra küldtem, mert könyörgöm..ez szánalmas...

Egyelőre ez az én kis szerelmi kálváriám. Persze voltak mellékszereplők, akik annyira nem érdekeltek, így nem tartottam fontosnak mesélni róluk. Most komolyan, hová tűntek a normális pasik??? Csak engem hoz össze a sors ilyen emberekkel vagy mindenkit???

2012. márc. 18. 08:05
 6/10 anonim válasza:
75%

Hát mágiát vagy báj italt én se ismerek, de más nincs csak az idő. Majd eljön a lovagod fehér lovon, ha az nincs akkor maradt a fehér Zsiguli.Amúgy én is hasonló cipőben járok a csajozás terén:D

24F

Ja és egy jó tanács mindig hallgass a megérzéseidre másokat illetően azok nem vezetnek félre.

2012. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
nagyon sajnálom, hogy ilyeneket átéltél! nekem is volt hasonlókban részem...nem részletezném. ne add fel! tanultál belőle és legközelebb messziről fölismered az ilyen férfiakat, és nem kezdesz velük többet. figyelj a jelekre, mert árulkodóak!!!ha vmi nem stimmel azt érzed, ne várj lépj ki belőle azonnal! viszont ha megtaláltad az igazit, ahhoz nem kell majd mágia hidd el. használd az agykontrollt! adj neki egy esélyt, veszíteni nem fogsz vele semmit.) fel a fejjel és NE ADD FEL SOHA!:):):)
2012. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
78%
Velem sok hasonló helyzet volt,de nyolc évvel ezelőtt, egy teljes véletlen az utamba sodorta a férjemet. Sose csüggedj, a sors elrendezi a dolgokat! A VARÁZSLAT TE MAGAD VAGY!!!! :)
2012. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
van ilyen.irj privit
2012. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Meditációval megtanulhatod szó szerint beprogramozni az aurádat, így taszíthatsz, és be is tudsz vonzani dolgokat az életbe. Ebbe semmi hókusz pókusz nincs, puszta fizika:

mindennek van rezgése, a rezgés pedig energia. az aurád a gondolataid rezgése által létrehozott elektronmágneses mező. meditáció közben egy olyan állapotot érsz el, amelyben az agyad női/ intuitív/ tudatalatti részéhez hozzáférést kapsz, itt kezdődik a munka :P Ha mágia érdekelne, tudok egy hatásosat, de ettől sokan megbotránykoznának (többek között lehet te is), szóval nem tudom, hogy jó ötlet lenne ide leírni. Mindenesetre a mágia sem zagyvaság ezt tudd, gyakorlatilag energiát programozol, és irányítasz, ebből áll az egész. :)

2012. jún. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!