Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hisztek abban a babonában,...

Hisztek abban a babonában, hogy akinek 3szöget alkotnak a vonalak a tenyéren az boszorkány?

Figyelt kérdés

Na,szóval sokan mondták már , hogy ez így van , hogy akinek 3szöget alkotnak a tenyerén a vonalak annak vagy vannak olyan képességei, vagy előző életében boszorkány volt.

Remélem érthető amit leírtam :)


2012. febr. 21. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Boszorkányokat a középkor embere talált ki,egyrészt azért mert bizonyos jelenségeket nem értett,másrészt mert a papoknak jó indok volt ez arra,hogy az érdekeikbe belepiszkálókat legálisan megölhessék. Mindezek fényében tessék komolyan venni a boszorkányokat.
2012. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az emberi tenyér anatómiája folytán többé-kevésbé mindenkinek háromszöget alkotnak a vonalak.
2012. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mirk ***** válasza:
0%

Ennyi butaságot egy kérdésben.

Se boszorkányok nincsenek, se előző élet, és még csak a tenyereden lévő vonalak sem jelentenek semmit.

2012. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%
Ne hidj semmien babonába!!!!!
2012. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tedzsasri ***** válasza:

Nem az szamit ami a tenyeren van ,hanem ami a tudataban,az a donto.

Elozo elet pedig van,nem csak egy hanem millio,de jo h mi nem emlekszunk ra.De ezt mar bebizonyitottak.

A BAJ CSAK AZ....h meg nagyon sokszor meg kell szuletnunk,mig teljesen megtisztulunk,mert csak ugy kerulhetunk ki az anyagi vilagbol,csak ugy terhetunk vissza ISTENHEZ.

2012. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mirk ***** válasza:

"Elozo elet pedig van,nem csak egy hanem millio,de jo h mi nem emlekszunk ra.De ezt mar bebizonyitottak. "


Mikor bizonyították be és hogyan?

2012. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az a bizonyítás engem is érdekelne. Egyébként pedig nem hiszek semmiben... A hit az önáltatás eszköze, nem más, mint irracionális, kitalált elképzeléseken alapuló szavakkal és érzelmekkel való bűvészkedés. A hit az igazság erőszakos elnyomására, és a szeszélyeknek való alárendelésére tett kísérlet. Egyszerűen fogalmazva nem más, mint életet lehelni egy hazugságba azáltal, hogy megpróbáljuk szépséges vágyainkkal elhomályosítani az igazságot. A hit a bolondok és csalók menedéke, nem a gondolkodó, ésszel élő embereké. Ezt vésd az eszedbe, mielőtt bármit elhiszel, amit csak odaköpnek eléd.
2012. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves előző!

Hit nélkül életed boldogtalan, szerencsétlen , örömtelen lesz!A hitre szüksége van mindenkinek .

2012. febr. 23. 11:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok gazdag, de boldog vagyok minden féle hit nélkül :) Akkor vagyok boldogtalan, amikor látom, hogy az emberek nagy része hisz az ilyen marhaságokban :( Boldogan lehet élni a saját magunk által meghatározott célok és értékek alapján. Hiába vagy boldog, ha ez a boldogság kizárólag öncsalást jelent.
2012. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A tenyér vonalak az én kezemen tökéletes háromszöget alkotnak. De ez nem jelent semmit .

Azt viszont megtanultam .... a megvilágosodás nem más mint amikor saját magad rájössz valamire. Amikor jogosan felhangzik a mondat " HEURÉKA "

A képesség nem más mint amit Einstein mondott " ÉN SEM VAGYOK OKOSABB MINT A TÖBBI FIZIKUS DE ÉN TÖBBET FOGLALKOZOM A TÉMÁVAL "


Bízok benne , hogy segítettem .

2012. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!