Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés áldozata lennék?

Szerelmi kötés áldozata lennék?

Figyelt kérdés

4-5napja érzem.Van egy fiú aki nagyon tetszik és úgy vettem észre én is neki.Voltunk már párszor együtt.A legutóbbi találkozásnk óta csak rá gondolok.

Pár napja beszéltünk és azóta olyan érzésem van, mint akinek szívják az erejét.Egésznap aludni tudnék, hányingerem van, olyan mintha be lennék lázasodva, de nem.Nincs semmi bajom, nem vagyok beteg.Olyan gondolatok vannak a fejemben, mint ha azok nem is az enyémek lennének.Egyszercssak azon kapom magam hogy róla fantáziálok, olyan dolgokat, amiket ő szeretne hogy csináljunk.

Nincs ellenemre a dolog mert nagyon tetszik nekem és tudom, hogy foglalkozik ilyen ezoterikus mágikus dolgokkal.

esetleg valahogyan lehet neki üzenni(nem smsben és emailben nyilván),hogy jó oké benne vagyok?

aki nem hisz ezekben és épp itt unatkozik annak előre is köszönöm a számomra lényegtelen válaszát.


2012. jan. 15. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Nem hinném, hogy erről lenne szó. Inkább csak influenzás vagy vagy szimplán fáradt, nem ő szívja az erődet és nem is ő változtatja meg a gondolkodásmódodat vagy bármit... Ezt csak beképzeled.

És nem is kell neki üzengetni, csak mosolyogj rá és gyertek össze normális körülmények között, ne mágikusan :P

belehabarodtál, azért gondolsz folyton rá, de ne keverd bele a mágiát, az nem olyan!

2012. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kössz a semmit. írtam hogy nem vagyok beteg,(beoltattam magam szal....) és nem vagyok belehabarodva....olyan íron már aki ért is hozzá!!!!
2012. jan. 15. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Jó nagy bunkó vagy ám! Hidd csak el, hogy ő varázsol a háttérben, majd koppansz egy nagyot!
2012. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Hát téged akkor elvarázsoltak, egy nagyon gonosz varázsló lehet az illető, mert nem tartja be a boszorkányok titkos etikai kódexét (a kormány és a NASA is tagadja létezését).


Jelentsd mindenképp a felügyeleti szerveknek, hogy az a fiatal varázsló -akibe szerelmes lettél- valószínűleg akaratod ellenére varázsolt el és álmodban is vele szexelsz.

De nagyon vigyázz, nehogy kitudódjon, mert akkor bizony egy igazi átkot fog rádolvasni, amit a legjobb orvosok sem fognak tudni levenni. Egy orvos ismerősöm mesélte, milyen is az, amikor egy szerelmi kötés mágia áldozatát elátkozzák. Nem szép látvány.


Inkább fehérmágiával foglalkozó boszorkányfiúkkal próbálkozz, sokkal biztonságosabb. Szüleid is jobban örülnének annak, ha békákat változtatgatnátok át hörcsöggé, minthogy egymást kötögessétek mindenhova.

2012. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az utolsót nem nagyon értem. mi van? a NASA-val?

én nem kötögetek senkit azt sem tudom hogy kell

2012. jan. 16. 14:40
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Fontos tudni, hogy bármi történik az életben, annak semmilyen logikus eredete, vagy oka nincsen. Minden ami történik az azért van mert rád olvastak valami elcseszett mágiát. Pl kakálni is csak akkor kell ha elátkoz a szomszéd Joli néni!


Amúgy meg túl sok Harry Potter-t nézel!

2012. jan. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
figyelj te nem tudnál vagy az a fiú hogy hogyan lehet ezt megcsinálni vagy te értesz ezekhez mert az a kötés dolog is nagyon érdekelne meg az hogyan lehet azt az igazi forró szerelmet előhozni segítenél és én tényleg komolyan kérdezem mert hiszek ezekben a hit az akarat a legfontosab segíts kérlek ha tudsz
2012. febr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán tudok segíteni. Ha érdekel írjál privátban!
2012. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!