Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ezt hogy lehet megoldani?

Zolush kérdése:

Ezt hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
Ha például el szeretnék végezni egy szerelmi kötést vagy varázslatot, és ha kell haj az illetőtől, de kopasz akkor mit kell tenni? Ezene jár az eszem..
2011. szept. 6. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Sportolj, hogy csinos légy, tanulj meg főzni, tarts rendet magad körül"


varázslötyöt kotyvasztani még mindíg egyszerűbb :LOL

2011. szept. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ezek segítenek


[link]


[link]

2011. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat..A bolondokét i,mert jót röhögtem rajtuk. Am a személy nagyon be jön nekem, sőőőt,de eszem ágában sincs kötést csinálni. Csak kiváncsiságból tettem fel a kérdést!:)
2011. szept. 7. 19:33
 14/15 anonim ***** válasza:
57%
A F*SZÉRT KELL BESZÓLNIA AZOKNAK AKIK LE SEM SZ*RJÁK AZ EZOTÉRIÁT? FOGLALKOZZATOK A SAJÁT RACIONÁLIS VILÁGOTOKKAL, ÉS HAGYJÁTOK BÉKÉN AZOKAT AKIK HISZNEK A MÁGIÁBAN!
2011. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha kopasz,adj neki ajándékba szülinapjára hajnövesztőt,majd vár dmeg még kinő a haja zsenikém...
2012. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!