Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ezo tv, van aki elhiszi?

Ezo tv, van aki elhiszi?

Figyelt kérdés
A tv2-n megy, és akkora hülyeségeket mondanak, hogy az nem igaz. Én tegnap már tényleg a székből lefordultam a röhögéstől. De most tényleg van aki ezt elhiszi?
2011. aug. 12. 13:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én az asztro show-n szakadok xD hogy feliratkoznak a fénykörre meg pénzhozó körre xD és sajnos a hívók többsége idősebb mint 40 és rengeteg nyugdíjast is átvernek 500 Ftért ...és néha be se kapcsolják -.- és pofázik a semmiről meg a kezével varázsolgat xD
2011. aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Sajnos vannak, akiktől kicsalják a pénzt az ilyen jó beszédű léhűtők mint EzoTV- ék.
2011. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
Én szinte minden héten betelefonálok, egyszer már nyertem vele 60 e forintot!
2011. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én az Alexanderrel szoktam beszélni, nekem rengeteget segített már. Én sem hittem ezekben a kódokban. hogy ráírom a pénzre és segít, de mégis hatásos. Nyertem pénzt is, meg tárgyakat is, amiket aztán eladtam, így lett belőle pénzem.
2011. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Én nem hiszek ezekben a Tv-s jósokban.Igazival pedig még nem volt alkalmam találkozni.

De az ilyen 'pénzenergia' (vagy minek nevezik) nem a jós erejéből származik. Egyesek annyira hisznek benne hogy beszugerálják maguknak hogy az úgy fog megtörténni és még ha nem is tudatosan, arra törekednek hogy észrevegyék az apró pénzkereseti lehetőségeket, amiket addig figyelmen kivül hagytak. Ha viszont nem hisz benne akkor is beivódhat a tudalattijába. Mint pl a hatásos reklámok, az ember szivesebben vesz olyan terméket amit már látott a TV-ben, vagy szivesebben veszi meg azt a csipszet aminek jobb rekláma volt.

2011. aug. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 avellana válasza:

Van aki hisz' benne, és van, aki nem. Úgy vélem, a televízión keresztül történő jóslás (mindössze egy név, és születési dátum alapján) nem éppen a legmegbízhatóbb. Szerintem...

S néha fogalmam sincs, miért akarják az emberek olyan nagyon tudni a jövőt - mert ugye ez is gyakori. Pénzenenergia és társai - ha nekik jó érzés, hogy lehúzzák őket, akkor legyen jó; semmi közöm hozzájuk.

2011. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Van. Ezért olyan jó üzlet.
2011. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!