Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ezo tv, van aki elhiszi?

Ezo tv, van aki elhiszi?

Figyelt kérdés
A tv2-n megy, és akkora hülyeségeket mondanak, hogy az nem igaz. Én tegnap már tényleg a székből lefordultam a röhögéstől. De most tényleg van aki ezt elhiszi?
2011. aug. 12. 13:53
1 2
 1/17 .Anonymus. ***** válasza:
Szerintem még viccnek is rossz,de biztosa van olyan aki elhiszi.
2011. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Én elhiszem.
2011. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos vannak.
2011. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 .Anonymus. ***** válasza:
Az lehetetlen,hogy csak magyarországon ennyi ezotériával foglalkozó ember van...
2011. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 .Anonymus. ***** válasza:
mármint a műsorba
2011. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Leszakadó szerencsétleneknek ez a napi manna.

Az adás és az őket komolyan vevő nézőközönség is egyéretelműen szánalmas.


Nincs mese, egyre inkább elhülyülünk. Amikor egy Öveges professzor vagy delta már életképtelen műsor lenne a proli valóságsók és tólksók mellett.

2011. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Lin71 ***** válasza:
67%

Igaza van az előttem szólónak.

Még hogy pénzenergiát közvetít a tv-n át...?

Akkor Mo. fele milliárdos lenne, köztük a nagyim is, mert főleg a nyugdíjasok nézik ezt a szart.

2011. aug. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Csak pénzbevételi célja van. Pampognak adásban h hívjanak, hívjanak, mindenkit bekapcsolunk adásba. Közbe meg nem kapcsolnak be adásba.......


Amúgy van én hiszem, hogy vannak látók, jósok, stb.


Nah de hogy küldik a pénzenergiát és hasonlók (TV-n keresztül!!)... Hagyjanak mááá'... :D

2011. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, a jósok 95% - a kamus. Munkanélküliek, nem vettét fel őket sehova - aztán belekezdtek ebbe-abba, hol ingatlan közvetíők, hol műkörmösök voltak - aztán rájöttek az ezoteriában jó pénzlehetőség van. Vettek pár Édesvíz kiadós könyvet, kiokosodtak, van némi emberismeretük - aztán már nyitották is a jósdájukat.


Hozzáteszem - azért vannak köztük megbízható, hihetetlen adottságú jósok is - ismerek én is ilyeneket - bár nekik is 80%-a a találati arányuk a jövővel kapcsolatban.

Írok pár nevet, akikben kellemesen csalódtam: Lylia, Robelin, Kendra.


Szerintem, aki jósoltatni akar, ne a TV-n keresztül, vagy telefonon intézze - mindenképpen személyes találkozó kell hozzá - nagyon meg kell nézni, hogy kihez megyünk. Nem a legdrágáb a legjobb!

2011. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Előző voltam. Pénzenergia, átok, rontás levétel, szerelmi oldás-kötés=KAMU!

Ráadásul méreg drága.


Egy jó jósnál készíttetett jóslás, vagy horoszkóp készítés hasznos lehet viszont.

2011. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!