Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánista vallású személyekhez...

Sátánista vallású személyekhez szólna a kérdésem!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi,hogy ti hogyan jutottatok el ehhez a valláshoz? Mi alapján kezdtetek bele? Keresztény neveltetést kaptatok gyerekkorotokban, vagy már sátánista vallású családba születettek? Köszönöm az értelmes válaszokat!
2011. aug. 6. 12:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Van, az Al-jilwah fenn maradt amit maga Sátán diktált le egy Adi Sejk nevű yezidinek a 12. században. De tudásunk nagy része a Démonoktól származik.
2011. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen van Az Al'jilwah
2011. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Kérdező, a hét csakra megnyitásában tudok segíteni, rengeteg ezotériához kapcsolatos dolgot ismerek.

Nyugodtan küldj privát e-mailt, vagy kommentet, ha érdekel a dolog

2011. aug. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A 7 csakra megnyitása önmagában nem elég a lélek megnyitásához, minden egyes alsócsakrát is meg kell nyitni, fejleszteni kell a lélek szárnyát az asztráltestedet is, sőt még jógázni is kell hogy mindegyikben tökéletes legyen az energiaáramlás.
2011. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az egész családom SÁTÁNISTA, rokonaimat meg is égették, mert a Démon (SÁTÁN eföldi helytartólya) megszállta őket, és kiégették belőlük. Belőlem is próbálták kiűzni a Sátánt (legyen tisztelettel övezve a neve), de szerencsére a sósavval való itatás sem vezetett eredményre. Így, a hívők az én szobámban imádkoznak a Sátánhoz (legyen tisztelettel övezve a neve).
2011. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sátánista Guildbe születtem nevem:SonofSatanrogue anyám:LuciferkexD apám:Satanrogue
2012. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Hagenti ***** válasza:

Fisz!Kezdő vagyok a sátánizmusban és azt szeretném tudni,hogy a beavatási szertartás végén a gyertyának teljesen le kell égnie?


Köszi a választ!!

2012. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Hagenti ***** válasza:
Ja és a kérdezőnek:szabályosan rámeröltették a kereszténységet,szóval belemerültem és megtetszett.mármint a sátánizmus.
2012. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nekem egy barátom beszélt róla, először röviden tömören elmondta hogy miről szól aztán pedig beleástam magam a dologba.
2012. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!