Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Asmodeus sátánista lenne?

Asmodeus sátánista lenne?

Figyelt kérdés

Aszmodeusz, aki mágus és asztrológus varázslattal is foglalkozik. Egyébként szimpatikus, de sátánista lenne ?


http://www.youtube.com/watch?v=J8LBNbrJ4fk


http://www.youtube.com/watch?v=nNxy4bE8y6U&feature=related


A másik kérdés, hogy a sátánizmus velejéig romlott, hogyan lehet azzal jót cselekedni ?


2010. dec. 6. 05:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a videókban elhangzottaknak semmi köze a sátánizmushoz
2010. dec. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nostro the overlord ***** válasza:
67%

A videókon jót nevettem :D

De a sátánizmus teljesen más mint amilyenre gondolsz... kicsit olvass utána mi a tényleges sátánizmus: [link]

2010. dec. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már ellopta a démonok királyának nevét és azt használja.
2010. dec. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Hasonló képessége volt mnt Salamonnak.

Salamon is idézett erős démonokat és leírta a jellemzőit.És tudott nekik parancsolni. Salamon médium volt ,halott feltámasztás...stb

Asmodeus is hasonló csak egy gyengébb változata.(tudásban)

2010. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

"a sátánizmus velejéig romlott"


Az égbolt pedig pázsit zöld. Már miért lenne velejéig romlott?

Szerintem te kevered az Ördögimádattal, meg az összes ilyen kecskét áldozó, vért locsoló marhasággal.


Ha nagyon de nagyon tömören kéne összegezni, csak úgy nagyvonalakban, a Sátánizmus arról szól, hogy te vagy saját magad istene, annyit kapsz az élettől amennyi munkát belefektetsz, és hogy az élvezeteket ki kell élni, itt és most amíg élsz.

2010. dec. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ;(u) válasza:
10%
Hogy lehetne nem veleeig romlott egy olyan "vallas" ami a satant isteniiti.Ez mar faj gyerekek.Az elozo meg csak azert irta hogy nem az mert o is satanista,ennyi.
2010. dec. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

06:03 - "Hogy lehetne nem veleeig romlott egy olyan "vallas" ami a satant isteniiti.Ez mar faj gyerekek.Az elozo meg csak azert irta hogy nem az mert o is satanista,ennyi."



Két sorból 2 hülyeség, elég egyszerű és egyszeri ember lehetsz. :-)


Ha nem lennének szövegértési gondjaid, felfogtad volna, hogy az Ördögimádat (amiről te beszélsz, a keresztény vallás Sátánnak nevezett lényének imádása) homlokegyenest különbözik a Sátánizmustól, ami csak felhasználja a nevet és amit az általános köztudatban képvisel.


Méghozzá nagyon okosan, mert beszédes és a sok álszent vallás vonatkozásában találó is.


Teljesen világos érveket írtam le, de ahogy látom, te csak a hasadra ütsz, és mindenféle érv nélkül nyomod a hülyeséged. :-)

Kemény.


A Sátánizmus nem szól másról, mint a keresztényi erények TAGADÁSÁRÓL.

Maga a vallási értelemben vett és használt Sátán (és megannyi másik neve) ugyanis épp ezt jelenti: ellenkezést és tudást, tagadást.


Ha egy kicsit is olvasott lennél, sőt megkockáztatom, ha egyetemig eljutottál volna, akkor találkoztál volna ehhez kapcsolódó írásokkal.

De hogy gyakorlati példát mondjak, apai ágon nagybátyám vegyész, szokott mesélni különlegességeket, és milyen érdekes, ezáltal én is tudok ezekről, holott nem vagyok vegyész. Gondolom ez elég magas lehet neked, hiszen neked mindenki vegyész aki, teszem azt, ismeri a periódusos táblázatot, nem igaz? :-)


Amit ott írtam, komolyan, szövegértés kéne csak:

"Ha nagyon de nagyon tömören kéne összegezni, csak úgy nagyvonalakban, a Sátánizmus arról szól, hogy te vagy saját magad istene, annyit kapsz az élettől amennyi munkát belefektetsz, és hogy az élvezeteket ki kell élni, itt és most amíg élsz."


Ha utánanéznél, nem írnál ilyen hülyeségeket.

Én sem megyek a csillagász topikba a bolygókról okoskodni, ha egyszer lövésem sincs róla, akkor te miért teszed ezt? :-)

Inkább ez az a sötétség ami már FÁJ, ahogy mondani próbáltad.



Egyébként szerintem nem fájdalmas, hanem szórakoztató.

Minél ostobább valaki, annál többször nyúl sztereotípiákhoz.


Sem ateista, sem sátánista nem vagyok, mert alapból nem érzem létjogosultságát ezeknek a szavaknak. Aki nem hiszi el az alkímia vagy az asztrológia elméleteit, azt sem kell megkülönböztetni nem-alkímista vagy nem-asztrológiás nevekkel... számomra éppen ezért azt sem kellene, aki nem hisz a szakrális mesékben, ugyanis normális esetben ez lenne az alapállapot, a kiindulási pont, ahonnan el lehet indulni mindenféle irányultság vagy ideológia felé.


De mondom, ha csak a fogyatékos sztereotípiára vagy képes, gyöngyöt szórok. :-)


Azt viszont fontold meg, hogy ha egyszer valamihez nem értesz, egészen egyszerűen ne nyilatkozz róla. Inkább olvass utána dolgoknak mielőtt hülyeséget nyögsz be.



Ja igen, és harmadéves töriszakos egyetemista vagyok, a saját jól felfogott érdekem volt ezeknek utánanézni. Ha már egyszer valamiről számadást kell tenni, hát legyen olyan téma, ami még izgalmas is. :-) Valamivel több mint 20 hasonló istenhittel ill. tagadással kapcsolatos irányzatot ismerek, az ilyen téveszméket kimondottan élvezetes kijavítani. :-)


Volt szabad 10 percem, a válasz pedig nem csak neked szól, hanem a hozzád hasonlóan gondolkozó embereknek egyaránt.

2010. dec. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
meg az összes ilyen kecskét áldozó, vért locsoló marhasággal. Nem marhaság. Éljen a SÁTÁN!!!!!
2011. jún. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy látszik megint igény van az írásra:


Az igazi Sátánizmus több ezer évvel előzi meg a zsidó/keresztény vallás létrejöttét. Sátán személye megegyezik a sumer földistennel Enkivel. Enki az emberiség Igazi és eredeti istene. De vannak ellenséges istenek is akik nagyon pozitívan mutatkoznak meg magukat angyaloknak nevezve. A Démon szó eredetileg a görög mitológiában az emberek és istenek között álló szellemet jelent és nincs semmi negatív vonzata, csak a keresztények használják negatívan ezt a szót.

Az istenek az embert eredetileg egy rabszolga fajnak akarták, de szerencsénkre Sátán ráébredt a szabad akarat fontosságára és az istenek 1/3-át maga mellé állítva fellázadt az istenek ellen. Sajnos végül a Démonok elvesztették a háborút a hatalmas túlerővel szemben, és az ellenség megkötötte Őket. A zsidó/keresztény vallás létezésének egyetlen oka hogy elnyomja az ősi eredeti vallásainkat és távol tartsa az embereket Enkitől. A keresztény egyház megrögzötten pusztította el azokat a dokumentumokat amik az előző állításom igazolnák, és üldözték, megkínozták és megölték Sátán szolgáit kik az igaz tudást hordozták. Nem csak a boszorkányokat, a druidákat és a tudás egyéb hordozóit is könyörtelenül, embertelen módon lemészárolták. Az igazi Sátánizmus az ősi pogány vallásainkon alapul, nem mutatunk be sem emberi sem állati véráldozatot Sátánnak, Sátán számára az állatok szentek a tisztaságuk végett. A divatsátánisták akik alapján ti megítéltek minket, Sátánt nem más mint antikereszténység nem sátánizmus. A LaVey féle "sátánizmusnak" még csak köze sincs a Sátánizmushoz, az csupán ateizmus. A kereszténység célja az emberi személyiség eltörlése, ha figyelmesen olvassuk a bibliát láthatjuk az igazi tartalmát.

“Legyenek eggyé, mint ahogy te Atyám egy vagy velem és én veled, s ők is legyenek egyek velünk…” – Jézus (János 17:21)

Sajnálom hogy így összecsaptam a választ de remélem kielégítő volt. Bármilyen további kérdésre szívesen válaszolok. Egyébként a keresztény isten jehova/adonai és a názáreti fia csak mese, fikció ami arra szolgál hogy vakítsák az embereket és távol tartsanak minket igaz istenünktől Enkitől.


Bővebben:

[link]


[link]

2011. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!