Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csináltam, vagy inkább mi...

Mit csináltam, vagy inkább mi történt?

Figyelt kérdés
Éjjel fekszek az ágyamon, és egy idő után mély nyugalom jön. A szoba, ami teljesen sötét, tele lesz színes, kavargó hullámokkal. A falak teljesen eltűnnek, alattam az ágy is, az egész szoba, és én is. A szemem pedig végig nyitva van. Végül pedig nem marad semmi. Még a látás se. (Nem aludtam el)
2011. júl. 20. 21:53
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Helló! Nem, sajna nem nagyon történnek ilyesmik. :) Ezek akkor voltak, mikor 5-6 hónapig semmi dolgom nem volt, se suli, se meló, semmi kötelezettség. És kitisztult az egész tudatom. Szerintem nem is fog visszajönni ez az állapot, és az a legdurvább, hogy ha ezt a kérdésemet nem olvasom vissza, eszembe se jut ez az egész, már annyira elfelejtettem... o.O
2013. ápr. 15. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!