Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csináltam, vagy inkább mi...

Mit csináltam, vagy inkább mi történt?

Figyelt kérdés
Éjjel fekszek az ágyamon, és egy idő után mély nyugalom jön. A szoba, ami teljesen sötét, tele lesz színes, kavargó hullámokkal. A falak teljesen eltűnnek, alattam az ágy is, az egész szoba, és én is. A szemem pedig végig nyitva van. Végül pedig nem marad semmi. Még a látás se. (Nem aludtam el)
2011. júl. 20. 21:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
a sok LSD
2011. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
43%

Mit szedsz lökjéé máá belőle!!! xd


22/L

2011. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 white Silverangel válasza:
100%

Szerintem ez egy transzba esés, egy ébren álmodás.


Ez olyan, a tested nem tudod mozgatni, és egyszer csak belecsöppentél egy érdekes helyzetbe. És megvárod míg véget ér a látomás. Milyen látomásaid voltak még?

Ha szeretnéd, Írd meg nekem privátba, ha ezzel kapcsolatban még vannak kérdéseid.

2011. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Az álmot megelőző hipnagóg képek ragadtak magukkal jobban, mint általában.
2011. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%
kérjük keresse fel kezelőorvosát, gyógyszerészét
2011. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem azért, de az LSD-nek más a hatása. Egyébként se használnék soha LSD-t, főleg, ha nincs egy Guide a közvetlen közelemben, aki mondja, mikor merre menyjek ;) LSD-vel kapcsolatos kérdéseket meg egy Guide-nak tennék fel, nem Nektek :) ...


Semmilyen anyagról nincs szó. Attól függetlenül, hogy a kábszerek megnyitják az emberi elmét, és a valóság fura szerkezetét tárják elénk, nem ez az egyetlen mód arra, hogy megnyisd a tudatot. Csáth Géza ópiummal próbálkozott, én meg a saját képzelőerőmmel :)


Nem voltak egyéb látomások, Kedves Silverangel.

2011. júl. 20. 22:50
 7/21 A kérdező kommentje:

Hipnagóg képek? Erről lehetne bővebben? :) Érdekesen hangzik.


Zsuci, ez a szöveg a gyógyszereken van panasz esetén :) Nekem nincs panaszom, te pedig nem vagy reklámhang... :)

2011. júl. 20. 22:53
 8/21 anonim ***** válasza:
heroin powa?! háát nem tudom, nem estél hipnózisba esetleg?
2011. júl. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%

Te megmaradtál SasSzöm? Tehát öntudatodnál maradtál, hiába szűnt meg a fizikai tapasztalat a "végére"? Átható nyugalom járt át(pozitív érzés), mély csend vett "körül"? :)


üdv

26/F

LastOne.left

2011. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem heroin póver :D Myself póver :D ... Vaze, attól még, hogy a heroin meg a morfium között kicsi a külömbség, még nem az miatt lettem tök nyugodt... amúgy meg, a hernyónak megint más a hatása, de semmi gond...


Jaja, valami olyasmi, miért? Mi az?

2011. júl. 21. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!