Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csináltam, vagy inkább mi...

Mit csináltam, vagy inkább mi történt?

Figyelt kérdés
Éjjel fekszek az ágyamon, és egy idő után mély nyugalom jön. A szoba, ami teljesen sötét, tele lesz színes, kavargó hullámokkal. A falak teljesen eltűnnek, alattam az ágy is, az egész szoba, és én is. A szemem pedig végig nyitva van. Végül pedig nem marad semmi. Még a látás se. (Nem aludtam el)
2011. júl. 20. 21:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%

"Jaja, valami olyasmi, miért? Mi az?"


Hát ha a tünetek megegyeznek az általam leírtakkal, és tiszta érzés járt át, érezted a tiszta tudást(materializálatlan), akkor Te a Buddha-féle Nirvánában voltál, Istennel voltál, "személyesen" Krisztussal, a legmélyebb meditációba voltál, ami létezik. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Izé...most komoly? Mert van, hogy fél napo így töltök... Ez a történet, amit leírtam, kb egy éve történt. Emlékszek, másfél éve kemény 20 perces TM kellett, hogy elérjem azt az állapotot, amit ma már elég "eszembejuttatnom", és már ott is vagyok... 2mp elég, hogy elfelejtsem azt, hogy "otthon vagyok a szobámban", és úgy lelassul a légzésem, hogy lig veszek levegőt. Arról nem is beszélve, hogy ilyenkor nem is az orromon veszem főként a levegőt... hanem mintha minden testrészemmel lélegeznék...


Képzeld, egyszer, mikor nagy A.J.Christian-fan voltam, egyik este kb fél óráig gyakoroltam a figyelést. És eltűntem. Eltűnt a testem. Az még hagyján... De hogy még a fejem, az agyam, meg mindenem :D nagyon megilyedtem... :D De ma már inkább kedvelem ezt az állapotot...

2011. júl. 21. 19:25
 13/21 A kérdező kommentje:
De most nem azért... a nap 50% ebben az állapotban töltöm... fura, nem is tudtam, hogy ez ilyen mély meditáció... amúgy meg soha nem is foglalkoztam azzal, hogy megnevezzem valahogyan... csak megengedem, hogy legyen, és kész.
2011. júl. 21. 19:27
 14/21 A kérdező kommentje:

26/F

LastOne.Left:


Ez direkt neked megy, vagy valakinek, aki nem rögtön LSD-re gyanakszik :D


Mit mondasz a kövektező jellegű tapasztalatokra:

-sex közben nem tudom, melyik oldalon vagyok, és igazából mintha a két ember igazából egy nagy tudat lenne együtt ilyenkor, és nincsenek se fizikai, se nem fizikai határok közöttünk.

-sétálok a bnőimmel,fogom a kezüket,és érzem,ha az ő túlsó kezüket mozgatják,vagy cipelnek benne valamit

-megfogok 1 tárgyat, és a kettő tudat eggyé válik, nem érzek határokat. Nem érzem, hogy én vagyok. Hanem azt, hogy ez a két valami egyszerre, korlátok nélkül létezik. Ez a két valami Egy, és én vagyok az az Egy valami... De már nem az az ember vagyok én, akit individumnak nevezek.

-Alvás előtt hallom és érzem, ahogy az ágyam velem együtt, lassan veszi a levegőt.

-sétálok,tolom sötétben a bicajt,és eltűnök én is meg a kerékpár is.És érzem,milyen mély magam alatt a föld,ésmilyen magas az ég.Mintha én is kiterjednék, több száz méter magasra, mélyre, szélesre.

-Ha valamelyik lány hozzám bújva fekszik, és megkérem, hogy velem együtt csukja be a szemét, rohadtul hápogni szoktak, mert olyan, mintha eltűnnénk ebből a világból, és nem marad semmi fizikai. És mintha utaznánk. Soha nem hiszik el, hogy ez lesz belőle, de utána jól meglepődnek

-Ha valakire beszélgetés közben ráhangolódok, eltűnnek az ó határai is és az enyémek is... Olyannyira, hogy érzem a fizikai tárgyakat, amik mögötte vannak, vagy ő azokat, amik én mögöttem... és a beszélgetés egyértelműen nem nyelvi síkú lesz. Igazából azt veszem észre, hogy én beszélek az ő testében, és minden egyes szavát tudom előre, de csak azért nem foglalkozok vele, mert nem érdekel a jövő, és jelen vagyok...


Ezek csak amik hirtelen beugrottak. Írhatnál ezekre is valamit :)

2011. júl. 21. 19:40
 15/21 anonim ***** válasza:
39%

Izé..ez most komoly. De komolyan komoly. :D


Olyan dolog van a birtokodban, hogy más még csak álmodik erről..egy szempillantás alatt beolvadsz az Egészbe, te magad válsz azzá és mást is el tudsz juttatni ebbe az állapotba...minél többet vagy ebben az állapotban, annál könnyebben szabadulsz meg a téves "én"-től, és ebben másnak is tudsz segíteni.


Egyébként ugyanúgy az ember vagy, az individuum, de immáron az Egészet kebelezed be..és ez nagyon fontos tényező...Ha beleveted magad a dologba, akkor fantasztikumokra is képes vagy...Próbáld ki otthon, leraksz magad elé mondjuk egy poharat, leülsz vele szemben és eggyé leszel vele, és egyszerűen megemeled a poharat az akaratoddal, mivel a pohár is Te vagy...ezzel a tudatállapottal szerintem simán meg tudod tenni...ha sikerül, azt hívják telekinézisnek...de itt még nem áll meg a dolog, ez csak egy kicsi példa...láthatsz, persze az elmével, mindent, szó szerint mindent...tőled távol lévő embereket is, akár rám tudnál keresni, az én "én" érzetemre, megfognál, eltűnnél, és szó szerint materializálnád magadat mellettem...Szerintem erre is képes vagy...amiket leírtál nagyon "vad" dolgok, őszintén mondom...és ezt még jobban kiterjesztheted úgy, hogy folyamatosan ez legyen, és azzal másnak iszonyatosan sokat tudnál segíteni...:)


No röviden ennyit ide, a többit folytatjuk e-mailben ha van kedved, és akkor elmesélem, hogy miért is vannak ezek a dolgok, és hogyan...:)


ui.: nagyon pozitív az a hozzáállás, hogy nem érdekel a jövő, és te a jelen vagy...ugyanis alapban a jelen van csak, de az nekünk ,embereknek folyamatosan változik. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hát,nemtom... valamiért a telekinézis meg az ilyesmik mostmár annyira nem vonzanak, mert nem tudom mien törvényszerűségek alapján működik, és inkább 2 lépés távolságot tartok ezektől. Egy alak beleragadt 1 gyufasdobozba az altalad említett meditáció során...
2011. júl. 22. 13:28
 17/21 A kérdező kommentje:
De majd mailben írd meg, miért v olyan biztos, h ezek, amiket csinálok, meg amik történnek, azok tényleg ileyn "nagy" dolgok. Nekem nem tűnnek annak, szerintem egy csomó ember képes (lenne) rá. Csak az egójába kapaszkodik.
2011. júl. 22. 13:34
 18/21 anonim ***** válasza:

A távolságtartással kapcsolatban igazad van, és meg is értem, hogy nem vonz például a telekinézis...csak példának írtam, de a Te esetedben nem belemész a gyufába, hanem Te vagy a gyufásdoboz is, így képes vagy rá hatni akaratoddal.


Azért "nagy" dolog ez, mert te nem kapaszkodsz már az egodba maximum csak icipicikét, de szerintem annyit sem, viszont ezzel másokon is tudsz segíteni, akik viszont még kapaszkodnak, ugyanis az egonak nagy az ereje...aki "kezdő" fázisban van még, annak baromi nehéz ledobnia magáról, de ha van mellette, vele egy olyan ember, aki képes az egységérzetet megmutatni neki gyakorlati úton, akkor bizony könnyebb a fejlődés, könnyebb a szabadulás az ego fogságából, és valójában ez a cél az emberiség számára, hogy szabaddá, boldoggá váljon...szóval abban tökéletesen igazad van, hogy bárki képes (lenne) erre, de sok-sok gyakorlás szükséges, és arra van még szükség, amit az ego helyett megragad...és ez a Valós "Én"...:)


a többit akkor emailben, és akkor elmesélem neked, hogy miért is van így a dolog, bár lehet "latensen" benned van a tudás erről, biztos emlékszel a másik kérdésnél(amit nem te írtál ki) a beszélgetésünkre a osztatlanságról, a kettősségnélküliségről...no ez az Osztatlan Valami csinál mindent igazából, az emailben pedig leírom, hogy hogyan...:)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Ezt hogy csinálod?nekem Apukám tudja ezt csinálni 1x elmesélte és kb pont ugyan így aztán többet nem beszélt róla mert én is meg akarom tanulni ezt a dolgot:-)
2011. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mostanában hogy vagytok? Történnek még ilyesmik?
2013. jan. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!