Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol tudnék grimoire könyveket...

Hol tudnék grimoire könyveket venni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 09:11
1 2
 11/14 anonim válasza:

előző vagyok .


Sasszömnek szólt az előző komim :)

2011. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Won ***** válasza:

A grimoire az démonidéző könyv. Nem tanácsos olyat használni, hisz a fekete mágiának soha nem lesz jó vége. Amúgy meg igazi "jó", hiteles grimoire-t nem lehet csak úgy venni.

Ha valakit érdekel a mágia, nekem is írhat privátot, szívesen segítek, persze csak fehér mágiában. :)


Won

2011. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Izé, kedves kérdező... Én rohadtul nem tudok neked segíteni mágiában, mivel csak egy 19 éves kamasz vagyok. Engem jobban érdekel a valóság, de őszintén, arról még kevesebbet tudok, mint a mágiáról. Legyél óvatos, mert ha ilyen könnyen akarsz mindenkitől tanítást kérni és elfogadni, annak nagy koppanás lesz vége. Eszem ágában sincs tanítani senkinek semmit. Beszélgetni lehet. De legyél óvatos. Sose tudhatod, ki ül a másik gép előtt. Amior azt írtad, tanítsak valamit, azt hittem lefordulok a székről. Nincs is mit, meg főleg nem nekem. A-a. Szívesen ajánlok pár könyvet (nem varázskönyv, hanem amik az életről szólnak talán), meg elbeszélgethetünk, de semmi féle képp nem akarom formálni a személyiségedet.
2011. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
úgy válaszoltál a kérdésre mintha neked ebbe nagy gyakorlatod lenne :D a tanítást is azért raktam idézőjelbe mert így értettem . hanem pl tapasztalataidról mesélni :D . félreértettél látom , de ez nem baj . azért köszi :D
2011. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!