Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Segítség! Szerelmi kötés...

Segítség! Szerelmi kötés szerűségben?!

Figyelt kérdés
Végülis arról lenne szó hogy van egy fiú és egy éve nem tudom mi van vele, de én szerelmes vagyok belé, szerintem ő is szeret csak megbántottam, és nem tudom kideríteni hogy hol van az összes barátja se tudja senkije ( nem letagadják tényleg nem tudják) és nagyon aggódok, valamiT NEM TUD VALAKI AMITŐL KÉNYSZERT ÉREZNE HOGY FELKERESSEN?! FONTOS LENNE GONOSZ HITETLEN KOMMENTEK KIMÉLJENEK!!!
2011. júl. 1. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
rosszul nyomoztál.A föld nem nyelte el,ha csak meg nem halt.Ne szerelmi kötéssel próbáld megtudni,semmagadhoz vonzani,mert nem fog menni.Ez nagy butaság.Próbáld olyantol megkérdezni,aki nagyon közel áll hozzá.Amugy meg ha akarna tölled valamit,az egy év alatt már tudtodra hozta volna.Fogadd el,hogy nem kaphatunk mindent meg amit szeretnénk.
2011. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem hogy nem kaphatsz meg mindent stb..hanem hogy tudsz e valamit ha nem akkor ne írj
2011. júl. 2. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérlek, ne csinálj szerelmi kötést.

Nem írom le még egyszer, mert máshová már leírtam, de nem szabad belepiszkálni ezekbe a dolgokba.

Nagyon rossz vége lesz.

Olvasd el a többi szerelmi kötéses kérdést.

Azoknak van igazuk, akik ellenzik.

Ne befolyásolj soha senkit a magad akarata szerint, mert rosszul fogsz járni.

2011. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!