Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez tényleg működik? (csak...

Ez tényleg működik? (csak komoly válaszokat kérek! )

Figyelt kérdés
Azt olvastam az egyik oldalon,hogy,ha felírják 1 lapra amit szeretnénekés közben ezt mondják:Van egy álmom s azt kívánom változzon az valósággá s legyek boldog mostantól már!
2011. jún. 6. 16:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ha alaposan kigondolod és le is írod valahová, hogy mit szeretnél, azzal közelebb jutottál hozzá, mert tudod a célodat és motiválod magadat. De ez csak olyasmivel működik, amiért azután meg is dolgozol.


Nem mágiával hat, hanem a saját magad motiválása által.

2011. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
valakiakitnemismersz! Az az igazság, hogy bennem fel sem merült, hogy ezt komolyan gondolná, mert még nem találkoztam ilyen felfogású emberrel, hála az égnek. Látszik, hogy nem látogatom ezt a témakört túl gyakran.
2011. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 valakiakitnemismersz ***** válasza:
17:08! Én sokat járok ide mert jobb mint a "Humor" kategória :).
2011. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
54%

Igen, működik. Ha megfogalmazod, mire vágysz, akkor a Jóisten tudja, milyet küldjön. A kimondott, elhangzott szó megerősíti a kívánságot. Ez az ima értelme.

Mindegy, perzse, hoyg milyen szavakat hazsnálsz, nem musztáj pont ezt a mondatot mondani. és nem is úgy van, hoyg ma lefekszel boldogtalan, holnap felkelsz boldogan..csak ha megtalálod és kimondod a célodat, minden nap, akkor minden nap közelebb fogsz hozzá kerülni. Senki sem lehet boldog egyfolytában, de mindannyian kereshetjük a boldogságot - és meg is pillanthatjuk egy-egy elillanó de feledhetetlen pillanatra.

Lényeg, hogy érdemes így kimondani.-Ez az éntapasztalatom.

2011. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel nekik, próbáld ki. Meg fogod látni magadtól, hogy működik-e.
2011. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Annyira durva, én 11 évesen mégcsak számítógép közelében sem voltam, tudtam játszani, fogócskázni, bújócskázni. Te pedig 11 évesen gyakorira írogatsz...
2011. jún. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én 2x is próbáltam és nekem mind 2x bejött.
2011. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!