Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kotes kifejtesenek...

Leevia kérdése:

Szerelmi kotes kifejtesenek ideje?

Figyelt kérdés
Azokat szeretnem megkerdezni,akik csinaltattak mar szerelmi kotest,mennyi ido alatt fejtette ki hatasat?az ertelmetlen hozzaszolasokat kerem tartsak meg maguknak.koszonom
2011. máj. 12. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ideje tőled függ. Egy kötés olyan , mint egy szertartás, pszichésen hat. Épp úgy, mint a Feng Shui is pl. Nincs titokzatos erő, ami bármit is okozna, hanem a fejünkben születik meg a szerelmi kötés iránti elvárás, miután megköttetett és ez a vonzás törvénye miatt eljön, bekövetkezik a materiális világban. Ez nem varázslat vagy csoda, tőlünk függ, hogy mikor tudjuk megengedni magunknak, hogy eljöjjön.

Engedd meg hogy megtörténjen és akkor már most lesz.

2011. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kris' ***** válasza:
0%

Én óva intelek a szerelmi kötéstől. Ez az egyetlen mágia, amit soha nem csinálok! Nagyon nagyon veszélyes. Mi lesz ha már nem akarod vagy már máshogy akarod. Ha csalódsz benne. Ha megcsalna akkor is akarnád? A szerelmi kötés csak az életeteket köti össze. Senki szerelmét nem lehet kicsikarni. Vagy jön magától vagy nincs semmi.

A szerelmi kötéssel annyit tudsz elérni, hogy életetek végéig jó vagy rossz kapcsolatba lehetsz vele, de attól még szerelmesek lehettek másba is és akkor már teherré válik a varázslatod.

A legjobb kötés, ha szexis vagy, kedves vele és akkor beléd szeret. Ha ilyen is maradsz és fenn tudod tartani a szerelmet akkor jó mágus vagy.

Én különben használok fehér mágiát, sokfélét és sikeresen, de a szerelmi kötés az fekete mágia, mert kényszerítő mágia.

Sajnos sokan pénzért eladták a lelküket és vállalnak szerelmi kötéseket. Hibás!

Van egy másik lehetőség is amikor nem kötést csinálunk, hanem egy rövid közös életszakaszban lehettek együtt, járhattok együtt, de nem szabad összekötni!

Ehhez tudni kellene az életszituációtokat.

2011. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Az első hozzászólónak nagyon is igaza van. Én már csináltattam szerelmi kötést, kb 2-3 hónap volt az ideje mire visszjött. Nem is egyszer... De én egy emberre csinálom, na ő a mindenem és én is neki, csak elég káosz az életünk:) (Így indult a kapcsolatunk) Amúgy higyjél benne ez a lényeg. A Vonzás Törvényén alapul minden, ahogy elképzeled ahogy együtt vagytok, vagy átéled az érzést, hogy már meg is van, vissza is jött hozzád. Soha ne kételkedj egy percig sem benne. Ha negatív gondolatok jönnének, (érzed, mert rossz kedved lesz) űzd el, gondolj valami szépre és jóra. Minél jobban hiszel benne, annál hamarabb jön el. És ne felejtsd el, mindig MOST teremtesz, ebben a percben! Ez a szép benne, nem kell várnod alkalmas időre, mindig MOST van itt az ideje:) sok sikert!
2011. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kris' ***** válasza:

"Csak elég káosz az életünk." Ez a mondat magáért beszél...

Annyit szeretnék hozzátenni a leírtakhoz (mert nem volt elég világos a megfogalmazásom), hogy én nem szerelmi kötést csinálnék, hanem egy rövid életszakaszra való érintkezést, összetartozást és azután vagy kialakul a szerelem mind két fél részéről, vagy nem.

Milyen az a szerelem, amikor csak én szeretek és tudom, h a másik részéről csak bűbáj? Nem az őszinte tiszta szívből jövő szerelmet várjuk?

Szeretetet nem lehet varázsolni. Az egyik fél mindig kényelmetlenül érzi magát benne és ráadásul kényszerítő fekete mágia.

Én nagyon sok vágyakozó embernek segítettem már megtalálni az alkalmas partnert és az legtöbbször az áhított egyénel sikerült összejönniük, de soha nem alkalmaztam kötést.

Csak a kezdők próbálkoznak vele és évek múlva rémülten rohangálnak egyik boszorkánytól a másikig, hogy valaki csináljon egy oldást. Sajnos nem mindig időben.

2011. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!