Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudnék én is energiagöm...

Hogyan tudnék én is energiagömböt gyúrni?

Figyelt kérdés
Kérlek pontos választ adjatok?
2011. máj. 8. 15:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Erre az energia elszívásra nem tudom a választ, de próbáld meg azt, hogy amikor elkezded csinálni a gömböt képzeld el azt, hogy a korona csakrádon keresztül beléd zúdul az energia és végig fut rajtad egészen a tenyércsakrádig és onnan kiáramlik egy labdát formázva. Vagy rögtön a két tenyered közé folyik az energia az umiverzumból.

És tudatosítsd magadban, hogy ezt nem csak elképzeled, hanem valóban megtörténik.

2011. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az megpróbáltam ezt és szerintem hatásos volt mert már nem csak az enyhe bizsergést éreztem hanem szó szerint a csuklómtól fölfelé remegett a kezem.
2011. máj. 9. 14:11
 13/17 A kérdező kommentje:
Én hallottam már olyat is hogy másoknak azért sikerül mert aktívak a kézcsakrái .De azt nem tudom hogy tudnám én is aktívvá tenni .
2011. máj. 9. 14:16
 14/17 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy ez a legjobb módszer arra, hogy aktiváld a kézcsakráidat. Gyakorlás kérdése az egész. Idővel majd érezni fogod, hogy ez a bizsergés sokkal erőteljesebb lesz.
2011. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2011. máj. 9. 14:59
 16/17 anonim ***** válasza:
Alakulj át super saiyan 5-é, azok tudnak energiagömböket hajigálni és légüres térben lobog a hajuk:D
2011. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én szerintem az segít majd:

[link]

2011. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!