Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudnék én is energiagöm...

Hogyan tudnék én is energiagömböt gyúrni?

Figyelt kérdés
Kérlek pontos választ adjatok?
2011. máj. 8. 15:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Szia.

Én tudok,de az nem megy csak úgy. Ráadásul láthatatlan csak össze teszed a két kezed és veszel egy mély levegőt majd lasan kezdet széthúzni majd kicsit vissza és igy tológatod a kezed és amikor bizsereg akkor ott a eneergiagömb.

2011. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Miféle energiagömbre gondolsz?
2011. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Psi-ball
2011. máj. 8. 16:44
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te valami ilyesmire gondolsz.


http://www.youtube.com/watch?v=Z2yaj-QmooM

2011. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen
2011. máj. 8. 17:19
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

am ha sok energiát belefektetsz akkor láthatóvá lehet tenni a psi ballt.

ja és ne saját energiádból csináld! hogy irjam,,, környezetből vagy a kozmos vagy miből vegyél föl energiát vagy hogy mondjam. én is eddig csak probálkoztam én se értem kicsit... eddig csak olyat sikerült csinálnom hogy a tenyeremben éreztem hogy valami forogna csak 1mp-re.

2011. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A két tenyeredet fordítsd egymással szembe úgy, hogy legyen köztük 5-10 cm. És egyszerüen csak vizualizáld oda a gömböt. Ennyi.

Egy idő után a tenyereidben kellemes bizsergő érzést kell elvileg érezned, majd mágneses erőhöz hasonló vonzást/taszítást.

De azért azt halkan megsúgom, ezzel semmire nem fogsz menni. Nem leszel képes akkora energiát felhalmozni, hogy komolyabban hatást gyakorolj vele a fizikai világra.

2011. máj. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Ömm nekem egy eléggé érdekes módszerem van erre.

Nekem sikerült már 1-szer látható gömböt csinálni de nekem inkább egy buborékra hasonlított. Eldobtam és meglökte az ajtót ami kinyílt tőle. Ennyi energiát nehéz felhalmozni. Én inkább elveszek más élőlényektől. Közelébe teszem a kezemet pl. egy fának s az erejét a kezembe összpontosítom.Egy elszívok tőle egy kisebb adag energiát. És ezt megteszem mondjuk 10-szer. Ekkor sokkal energia-dúsabbnak , fittebbnek érzem magamat. És ez után hajtok végre dolgokat. Beszélek állatokkal( pl van egy macskám akit megtanítottam így bukfencezni, esőt hívok, stb.)

Az lényege ( ahogy én szoktam csinálni) hogy az összegyűlt energiát a kezembe összpontosítom és egy gombot csinálok belőle.

2011. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
És hogy szívod el fától? Mellesleg érzem ezt a bizsergő érzést és utána nehezebb ökölbe szorítani a kezem.
2011. máj. 9. 13:33
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

12:36

én ugy tudom nem szabad mástól elvenni energiát. vegyél az űrből energiát.am fából energiát... nem tudom :D

2011. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!