Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Wiccák! Varázskörön belül...

Wiccák! Varázskörön belül tükör használat? (bővebben)

Figyelt kérdés

Varázskörön belül szeretnék idézni, tudom mit akarok, viszont tükörrel kell csinálnom, máshogy nem fog menni.


Mit tudtok mondani a tükör varázskörön belüli használatáról?


Úgy tudom a tükör átjáró, de a körön belülre csak az jöhet akit én hívok, tehát a tükrön keresztül pl. nem jöhet át senki más attól hogy a tükör a körön belül van?

Köszi!


2011. ápr. 29. 19:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Én et az "energiát" amit a fentebbiekben is ítram, ismerem és használom de nem tudom neked azt mondani hogy ez márpedig elektronokból vagy fotonokból vagy bármilyen más részecskéből állna, mert nem lehet ebből a szemszögből megfogni. Ez egy erő ami összetartja a dolgokat és ami sodrásirányt mutat, mint a folyónak amedre a mágikus módszerek pedig a markoló amivel új medreket lehet építeni.Vagy kb mint a mágneses tér, arra se tudod azt mondani hogy xy alkotja csak azt tudod mi hozza létre és hogy milyen hatása van de magát a teret nem tudod megfogni, pedig van.


Az pedig egy dolog, hogy a tested miből áll de az nem csak anyaghalmaz. Akkor rengetek mindennek nem lenne értelme. Főleg gondolok itt a természetgyógyászatra. Pedig nem lehet tagadni hogy működik. Vagy pl ha az ember tényleg nem rendelkezne semilyen energirendszerrel akkor a radiesztéziának sem lenne értelme. ( inga vagy a két pálca amivel az aurát ki ehet mérni.) ezt ki is próbálhato. Fogj egy sima fém vállfát csinálj belőle két L alakú formát a rövidebb felénél vedd a kezedbe és kezdj el vele sétálgatni a lakásban vagy keress bárkit aki a közelben van és közelíts hozzá. Erre azt mondják a szkeptikusok persze hogy elfordul mert akinél van az forgatja - humbuk az egész. Akkor tessék felállni a székből és kipróbálni. Ez igazán nem nagy áldoza a tudomány oltárán.



A magasabb szintű befolyásolások pedig amiket a mágia is használ más tészta. De a meditációt így is kipróbálhatod csak hasznodra lesz.


Ha szeretnél átélni egy ilyet és megtapasztalni szólj , írj vissza és hozzásegítelek.


Kitalálok valamit ami jól szemléltetheti a rendszer működését. Egyszeri ajánlatom és nem is szoktam ilyet tenni mert nem hiszek az erőfitoktatásban.

De ha tényleg érdekel és véleményed szerint úgyse történne semmi...

2011. máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Tom Benko ***** válasza:

Huhh, végképp kavarsz mindent mindennel. Energia-részecskék-erők... A mágneses tér sem az, amire te gondolsz. :)

Nos, semmi értelme az életnek. Azt az élők töltik meg értelemmel. A természetgyógyászat egy része működik, azt bármelyik orvos alkalmazza is szükség esetén. A radiesztézia pedig nem. Meglehetős egyszerűséggel ki lehet mutatni. Ugyanígy nincsen aura sem, hasonló egyszerűséggel ki lehet mutatni, mint ahogyan megtették már.

Nos, mutass valamit! Szeretettel várom!

2011. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Rendben! Örülök hogy belegyeztél. :D régen volt már s szíves engedelmeddel rajtad elevenítek fel néhány berozsdált gyakorlatot!


Egy gyors kérdés hogy az egésznek haszna is legyen. Van olyan területe az életednek amely nem úgy megy ahogyan kellene vagy szeretnéd ha jobb lenne. Problémák egészséggel vagy kapcsolatokkal bármi.


Két felé billenthetjük rossz irányba nem szívesen mennék azt nem szeretem és hogy te is ellenőrizhesd a eredményt jó lenne ha tisztáznánk azt a területet amelyre hathatok.


Van e betegség vagy bármi. Ritka alkalom jól gondold meg mert tényleg nagyon ritkán ajánlok ilyet bárkinek is. Bármi amiben segítség kellene...

2011. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
ó mellesleg ha megosztanál néhány cáfolatot / bizonyítékot örülnék.
2011. máj. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Hm... sajnálom, hogy alábbhagyott az érdeklődés...
2011. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Mi az a wicca?.....
2011. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!


A wicca a mai modern boszorkányvallás neve. Alapvetően női aspektusu de nagyon sok férfi boszorkány is működik. Érdekes nézz utána bővebben.

2011. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Tom Benko ***** válasza:
Kicsit sok dolgom volt, de még itt vagyok. Cáfolatok tekintetében nézz rá mondjuk a Szkeptikus társaság blogjára/fórumára. De szerencsésebb lenne inkább bizonyítékokat prezentálnod. Tudod, az bizonyít, aki állít.
2011. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!