Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan "vehetnék le átkot",...

Hogyan "vehetnék le átkot", anélkül, hogy megtudnák?

Figyelt kérdés

A nővérem külön él a családjával. Mi sem az a szerencsés család vagyunk,de náluk sokkal több a probléma. Mindig jön valami rossz hír,és elég súlyosak (pl.:feltörték a kocsijukat,a sógorom műtétre vár,a gyereket fejbe rúgták az oviban,a lakásban romlanak el dolgok,stb.stb.). Annyira sajnálom őket és segíteni szeretnék nekik. Én teljesmértékben biztos vagyok benne,hogy elátkozták őket,vagy pedig valamilyen "gonosz szellem/démon" szállt rájuk. Úgy szeretnék segíteni,hogy ne tudják meg,hogy én voltam.



Értelmes válaszokat várok,azokat előre is köszönöm!

A szkeptikusok meg ne írjanak,mer fölösleges.


2011. ápr. 17. 10:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A illető tudta nélkül nem lehet "mágiát" végrehajtani valakin... átkok meg nincsenek, csak belemagyarázás. Mi sem vagyunk azok a szerencsések, puff, szegények vagyunk és mégis mindig nálunk romlik el valami, mindig lesz valami probléma. mert ilyen az élet, ehhez nem kellenek átkok.

Te meg inkább keresd a dolgod, és ha őket nem zavarj az "átok", akkor ne kotnyeleskedj... ugyaniss ha már hiszel ebben, tudd, hogy visszaüt, ha az illető tudta nélkül akarsz bármit csinálni.

2011. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

vagy kell valami tőlük, ami kapcsolatban áll velük, vagy magát az otthont kell mentesíteni.


Az otthonuk időbe telhet ha nem akarod, hogy észre vegyék, mert meg kell várnod, míg nem lesznek otthon. Ha mondjuk eljutnak nyaralásra, vagy pár napos utazásra, ajánld fel, hogy vigyázol a házra és gondozod a növényeiket, aztán végezz tértisztítást.

Mindegy hogy füstölővel, sóval, kristállyal, a lényeg, hogy tudd, hogy megtisztult.


hasonlóképp járj el személyes tárgyukkal is.

Egyébként minél több, a témához tartozó szimbólumot használsz, annál könnyebb magadban biztossá tenni a hatást, és ez a lényeg.

Csak arra vigyázz, hogy a sok gondolat ne aprózódjon el miattuk. Koncentrálnod kell, zavarás nélkül a hatásra.


soksikert

2011. ápr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Én leveszem neked mindössze 9.999.990Ft-os akciós áron!

(Csak kp-t fogadok el)

2011. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes válaszokat! :) meg a poénosak sem annyira gázosak xD


04-17 16:56 ->válaszolónak:

nem kotnyeleskedem.mint láthatod,én segíteni próbálnék nekik.és egy szóval sem mondtam,hogy őket nem zavarja!nem egyszerűen pehesek,ugyanis amióta odaköltöztek,azóta nem telik el 1hét sem 2borzalmas történés között.mellesleg azt nem írtam,hogy abban a házban halt meg a sógorom édes apja,mielőtt még odaköltöztek volna,és mióta ott laknak,keserves életük van :(

2011. ápr. 24. 12:45
 15/16 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a következő 2 olvasmányt:


Vonzás törvénye


A titok


Eme 2 könyvel nem csak az ő életükön, a sajátodon is sokat tudsz segíteni.


Akinek EZ amit írtam nem tetszik, vagy nem hisz benne, az NE írja ide, hogy hülyeség meg stb.. tartsa meg a véleményét magának.

2011. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 bonisz válasza:
Küldessz 20000Ft-ot és én itthonról leveszem rólad az átkot
2011. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!