Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a véleményed a következő...

Mi a véleményed a következő cikkről? (lent)

Figyelt kérdés

Persze a többi oldalon található cikket is érdemes vele kapcsolatban elolvasni, hogy tisztuljon a kép. Várom a véleményeket, hogy ti miként vagytok erről:


[link]


2011. ápr. 6. 20:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Nah, most vettem észre, hogy a gyakorikérdések.hu-n szerepel Tudomány kategória is. Ha tudtam volna, oda teszem... elnézést!
2011. ápr. 6. 20:43
 2/8 Tom Benko ***** válasza:
43%
Gyenge fantasy. Jobb is, hogy ide tetted, elfér a többi marhaság mellett.
2011. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Benkó Tamás (Tom Benko)


Miért kötekszel állandóan? Minek regisztráltál a GYK-n?

2011. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tom Benko ***** válasza:
Nem kötekszem állandóan. Nézd meg a többi hozzászólásomat is! Az, hogy ide miért írok azt, amit? Talán mert nem szeretném látni, ahogy jobb sorsra érdemes emberek szellemileg elkorcsosulnak. Miért regisztráltam ide? Mert olyan kedvem volt.
2011. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdekes cikk. Köszi a megosztást :)


Ezt a könyvet szeretném elolvasni: [link]

(Linda Howe - Akasha krónika)


Tom Benko:

El se hinnéd mennyi ilyen hülye van, mint mi :)

2011. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves Tom Benko,

Az ezoterikus dolgok nagyjában én sem hiszek, mert egy nagy üzlet az egész, hogy emberek zsebéből húzzanak ki pénzt. A spiritualitásban és szellemi fejlődésben már annál inkább hiszek, itt példaként a buddhizmust említeném meg, de nem fejteném ki. Végszóra NEM Te és nem Én döntöm el, hogy mi igaz, s mi nem. Efféle mondataidba tedd oda egyik szép szavunkat, a ,,szerintem" szót légy szíves, mert sok embernek sértő lehet, hogy istenesdit játszol.

2011. ápr. 8. 18:15
 7/8 Tom Benko ***** válasza:

Túl sok.

Nem szerintem. Semmilyen igazolást nem találtam még, és más sem az ezotériára. Felépítését tekintve önellentmondó, tartalmatlan, logikailag hiányos és értelmetlen.

A szellemi fejlődést én is fontosnak tartom, ezért próbálom én is az itt kérdezőknek a valóságot feltárni.

Isten nem vagyok, így azt nem is játszhatom.

2011. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tom Benko ***** válasza:
Ja: Valóban nem mi döntjük el, mi igaz, és mi nem. A szót úgy hívják: tudomány. A legjobb módszer a valóság vizsgálatára.
2011. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!