Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés? Valaki hisz...

Szerelmi kötés? Valaki hisz ebben?

Figyelt kérdés

Szerintetek megpróbáljam? Szeretem a barátnőmet de ő már kevésbé ezért szakítottunk.

19/F


2011. márc. 24. 22:10
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
0%
Inkább keress magadnak másvalakit. Fölösleges idő és pénzpocsékolás. Hinni meg sajnos még mindig hisz benne sok ember.
2011. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Csak a szerelmi horgolásban hiszek. A kötés nem az én műfajom.
2011. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha a bondage-ra gondolsz, szerintem felejtsd el, én egyszer már raktam bilincset a csajomra, de elkapta a para, és abba kellett hagyni. Tanulj a hibámból, és ne perverzkedj, csak simán kapj be egy viagrát, állíts be hozzá egy szál virággal, aztán adjál neki, hogy sikoltsa a neved, és soha többet ne hagyjon el.
2011. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%

nálam folyamatban és úgy tűnik működik

21L

2011. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Ne csinálj szerelmi kötést!!!!! Soha!

Nagyon boldogtalanná teszed magadat és Őt is. A szerelemben a kötés nem segít, szerelmet nem tud létrehozni, csak függőséget és kötődést, olyanok lesztek, mint a drogosok. Csak szenvedni fogtok.

Ne csináld! Ha el akar menni, el kell engedni.

Ha összetartoztok, akkor úgy is együtt lesztek újra, ha nem, akkor pedig el kell fogadni.

2011. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha fizetnél érte, akkor anyagilag is, de érzelmileg teljes bizonyossággal bukni fogsz. Ha már nem szeret egy nő és szakít, azt úgy hívják, hogy vége. Azért még megeshet, hogy összekúrtok.
2011. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!