Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Bevetett valami szerelmi mágiát?

Bevetett valami szerelmi mágiát?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiúbarátom, régóta ismerem, és egy időben nagyon szeretett volna velem járni, de én (mivel nem akartam tönkretenni a barátságot)visszautasítottam. Ha átmegyek hozzá, és bemegyek a szobájába, nagyon erős szexuális vonzalom tör rám iránta, amit máshol (vonaton, kocsiban, közösségi helyeken) egyáltalán nem érzek. Amint kilépek szobából elmúlik, amint visszalépek újra érzem. Soha nem éreztem ilyet ezelőtt. Nagyon érdekli őt a fekete mágia (bár én nem hiszek benne annyira) sok különleges tárgy, könyv van a szobájában, sokat beszél ilyesmikről.
2011. febr. 12. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg nem létező dolgot nem tud bevetni.
2011. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy megtudd, hogy tényleg mágia alá vettett volna, gyújts egy fehér gyertyát, erősen koncentrálj arra az illetőre meg az érzéseidre. Ha a gyertya lángja elillan, akkor biztos hogy mágiát küldött rád. cSAK MEG NE IJEDJ!:)
2011. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szivesen megismerném azt a személyt, mert engem is érdekelnek a misztikus dolgok. Bár engem a határvonalakon belül.
2011. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kerüld el, ne vállalj közösséget vele, minden mágia rossz, olvasd el Han Pál könyvét,az eleje unalmas, de öt is hatalmába kerítette a mágia.
2011. febr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Bretso ***** válasza:
45%
Ez aztán az ezotéria, hogy egy szobában leszel "kanos" nem pedig 40 ember előtt egy teljesen nyilvános helyen, ez a gyerek egy máguszseni! Jobb, mint Harry Potter és Merlin együtt...
2011. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hello kedves kérdező!


Azt ajánlom hogy tanuld meg a fehér mágiát nagyon jó szinten,térídsd át isten oldalára(bocsi ha nem keresztény vallásu vagy)És járj vele eggyütt ha kedveled és jó vele lenni,mert lehet hogy ő szerelmi mágiát használd főléd,csak ő azt nem tudja hogy saját magának ártoot valószínüleg.


Tömören:


Beszéljétek meg,rendezzétek le,ha megbocsátassz neki akkor kezdjétek el,és valószínüleg meglátod,hogy milyen jó is rejtőzik benne valólyában.

Ha nem bocsátasz meg neki akkor is jusson az eszedbe,hogy valószínüleg teljes szívéből szerett és azért fordult a fekete mágiához.

2011. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem a saját férjem mágiázott,azért hogy ne hagyjam el és ne csaljam meg.
2011. febr. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha csak abban az egy helyiségben érzed, akkor talán csak telepumpálta a levegőt oxitocinnal. Vagy nagyon kezdő a szexmágiában.

Ja, és ez nem szerelmi mágia, mert nem tett szerelmessé, hanem szexmágia. Ahogy te is írtad, "szexuális vonzalom" amit akkor érzel.


Ha tényleg mágiát alkalmaz veled szemben akkor valóban nagyon jó barát lehet! :D


A helyzet az hogy nem a barátod, csak te a barát-zónába raktad - neki meg elege lett ebből.

2011. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Be bizony. Apai ágon táltos-sámán leszármazott vagyok,még nagyapám tanítgatott bizonyos dolgokra, természetfeletti érzékelésre,ilyesmi. Ha a szobájában ez az érzés állandó jellegű,akkor valószínűleg valami folyamatosan ébren tartja ott ezeket az erőket. Ez lehet a tudatalattija,hogy a rólad szőtt gondolatai annyira átjárták már a szobát,hogy már hatással van rád, vagy ha szándékosan alkalmazott mágiát,akkor a szobában kell találnod egy tárgyat,ami fenntartja az erő működését. Ezt viszonylag egyszerűen megérezheted,lesz olyan pont a szobában,ahol erősebben tör rád az érzés,ott kell keresned a Forrást. A megszüntetéséről sajnos nem tudok írni semmit,mert már jó ideje nem gyakorlom ezeket a dolgokat,de majd megkérdezem édesapámat,hátha ő tud róla valamit.
2011. febr. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A gyertyás cuccot nem kéne kipróbálni, mert ha valaki nem képes ilyet "felfogni" az úgy be tud sz@rni mint a fene (már bocs).
2011. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!