Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell teleportálni?

Hogyan kell teleportálni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 22:42
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Kvantumhurokkal lehetséges a teleportálás egy lézeren keresztül azonban még csak atomokat tudtunk teleportálni mert emberhez túl nagy méretű lézer kell
2011. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim válasza:
88%

nah srácok megmondom a tutit, mert úgy látom itt a legtöbb válaszoló csak gép előtt ivott. szal nem az a lényeg h 20 liter házipálesz vagy 30 liter absinth, hanem, hogy szépen fokozatosan(!) igyál sokat...nagyon sokat. és amikor már eljutottál arra a szintre, hogy már csak a pultot bírod támasztani és elfelejtettél állni, tehát fingod sincs, hogy fogsz hazajutni, nah AKKOR kell még egy feles és otthon ébredsz.

megjegyzés: vigyázz vele, mert ha túl nagy a távolság 2 pont között, akkor nem fog sikerülni. én pl a beach house egyik végétől a másikig jutottam. ott egy padon ülve elaludtam és kilopták a kezemből a telefont.

2011. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
Ügyesen!
2011. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 DannyZuko ***** válasza:
100%
A barátom 16 whiskey kóla után 60 km-el odébb teleportált. fogalma sincs hogyan. Mindenesetre a reagenst legalább tudjuk.
2011. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 Silvuple válasza:

ezt figyuzd:

[link]

2011. márc. 16. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 Silvuple válasza:

ezt nem olvastam: de legalább valami konkrét --»

[link]

2011. márc. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Kicsit lehet késő a válasszal, de szeretnék "komolyan" felelni (Nem mintha nem lettek volna szellemesek és marha jók az eddigi válaszok. :D)

Tehát: Michio Kaku professzor műsorát, a Sci Fi tudományt ajánlom. Ebben mindenféle jövőben talán lehetséges dolgok működését fejtegeti, így a teleportálóét is. Ha jól értelmeztem szavait, és jól is emlékszem, akkor kell hozzá két gép, az egyik a- pontban a másik b-ben. A pontban szkennelnek, átküldik az adatokat b-be, ahol egy ilyen biológiai nyomtató vagy mifene felépíti a testedet. A tudatodat pedig lézerrel küldik át, és betáplálják az új testbe. A művelet hátránya, hogy kettő lesz belőled.

Aki nem hiszi, járjon utána. Műsor: Sci-Fi tudomány, és a tv-ben a Discovery Science csatornán megy, de angolul szerintem jútyubon is fent van.

2011. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 Dollars ***** válasza:
44%
Uri Geller! Nézz utána! A könyvében leírja hogyan teleportálta magát!
2011. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:

1.Szerezz egy banánt

2.Mond azt a banánnak,hogy hipp-hopp eszton rák

3.Ha sikerült megjelenik egy deminzió kapu ami elvisz arra a helyre amire éppen gondolsz

2012. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:

Fotont (kvantumot) kvantumösszefonódás segítségével teleportálnak

Rohadt egyszerű, lézer fotonjait hozzák korrelációba (tulajdonságaikat kapcsolják össze, majd a kívánt helyre irányítják majd egy 3.fotont ezek segítségével "másolnak" le A ponton ahol megjelenik azonnal B pontban is (de A. pontban megsemmisül

2021. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!