Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell teleportálni?

Hogyan kell teleportálni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 22:42
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
A jó sok alkohol tutira bejön.
2011. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Egy UL szerint egy részeg bicajost egyszer még a 80-as évek táján teleportáltak. Felrakták a bicajra, mert az árokparton aludt, és odébbvitték százvalahány kilométert, és ott lerakták bicajjal együtt az árokpartra.


Egy Nyíregyházi srác megy egy parkban ébredt, és azon gondolkodott, hogy mióta van Nyíregyházán troli. Később rájött, hogy Debrecenben van...

2011. jan. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Komolyra fordítva a szót, valami olyasmit olvastam, hogy valami kvantumállapotot vagy valami hasonlót sikerült teleportálni, és ez mennyire jelentős eredmény...

Bár nem értem, mert képet és hangot már régóta tudnak "teleportálni".

2011. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Bár valós teleportálásról is hallottam már. Több esetet is, ezekről különböző paratudományokkal foglalkozó könyvekben írnak. De itt általában egy egész embert spontán teleportáltak. A tudomány mai állása szerint ez szerintem a féreglyukakkal magyarázható. Na de miért ott, és miért akkor jött létre ilyen.


Magyar példa is van. Jó 15 éve egy magyar fickó Ausztriában (valahol a Svájci határnál) találkozott az UFO-kkal, majd pár héttel később a Balatonnál. És ez utóbbi alkalommal visszateleportálták arra a helyre, ahol először találkoztak. Bizonyíték, hogy nincs kimenő pecsét az útlevélben akkor, csak bemenő. (ez a 90-es években volt, és akkor még pecsételtek)

Az újság címét tudom (Tér-Kép), így meg kéne keresni a megfelelő számot...

2011. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van teleportálós sztorim. Agárdon buliztunk, és az egyik csajt elvitték a mentők. Székesfehérváron ébredt:) mezítláb vitték, úgyhogy adtak neki cipőt és reggel taxival jött vissza.:D
2011. jan. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Milyen cipőt adtak? Megéri amiatt bebaszni annyira?
2011. jan. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim válasza:
100%

Teleportálás módja kezdőknek:

- Állj két lábon, stabilan "A" pontban tetszőleges helyen.

- Emeld fel az egyik lábad(Ha rendelkezel legalább kettővel).

- Nyújtsd ki előre.

- Dőlj rá az egész testeddel.

- Emeld hozzá a maradék lábad :)

- Máris "B" pontban találod magad.

- Teleportálás vége.

2011. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
nemtommár milyen cipőt adtak. és nem éri meg:) nagyon undorító volt, széthányta a barátját meg az ágyat....
2011. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Teleportálni nem csak térben időben is lehet már csak arra kellene rájönni ogyan állítsd meg az időt.
2011. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 Sanctium válasza:

A teleportálás nagyon egyszerű csak a mai ember nem képes rá.

Az egész arról szól: Becsukod a szemed és elgondolod a kívánt helyet ahova teleportálni szeretnél. Ekkor egy elhanyagolható mértékben oda kerülsz, de ez amolyan rezgés szinten megy végbe. Erős koncentrációval szépen lassan átvehetsz dolgokat a helyről ahová elképzelted magad. Természetesen akármilyen erősen gondolsz rá nem kerülsz át oda, mivel az emberi agy még nincs olyan szinten kihasználva mert csekély %-át használjuk csupán. Amennyiben valami lelki fejlődésen túljutunk és karikacsapásra az agynak jelentős %-át tudjuk majd használni, és ráadásul a koncentrációs képességünk is az egekbe szökik, voálá működni fog a teleport is. energia-energia.

2011. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!