Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudsz-e valamilyen gasztromómi...

Tudsz-e valamilyen gasztromómiai mágiát?

Figyelt kérdés
Elég sokszor elsózom az ételt, meg odaégetem a rántást, nem beszélve a többi komplikált konyhai dologról. Most is teljesen elcsesztem a karácsonyi menüt. Összetévesztetem a hozzávalókat meg a fogásokat elcseréltem a sütőben is leégettem a kacsát, meg odaégettem dolgokat. Te is ilyen kétbalkezes vagy ugye ? Kellene valami mágikus praktika, hogy legalább egyszer normális kaját tudjak összerittyenteni valahogyan.
2010. dec. 25. 00:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én a rántotthúst égettem mindig oda, míg rá nem jöttem, hogy közben nem kell porszívózni, meg mosogatni, hanem álljak mellette, szánjam rá az időt, és kellő időben vegyem ki.


és arra is rájöttem, hogy amikor egy új recept alapján készítem, akkor ne akarjak újítani, és a fél konyha fűszerét beleborítani, mert nem azért nem úgy írták le a receptben.


Azt ajánlom, fejben gondold végig, hogy mire mennyi idő kell, menek kell előbb készen lennie.

Fejben "főzd le", és utána állj neki.


Ehhez is alázat kell (a fent leírtjaim szerint).

Hogy alávesd magadat a tevékenységnek, rászánd az időt, elfogadd a receptet.

2011. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!