Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol és miben tartod a házi...

Hol és miben tartod a házi démont?

Figyelt kérdés

tánaolvastam ennek az idomítósdinak, hogy hogyan kell tartani az ilyen házi lényt, miután betőrtük. És elmondom, hogy egyáltalán nem vicces dolog, minden nagy idéző kategorizálta, meg idomítgatta és tanította az asztrál lényeket. Mind tartotta valahol. Alexis de Crowley is valamilyen fémdobozban tartotta őket, meg Salamon is azt hiszem, de sok más írás van, hogy ha nem használták őket vagy a napi feladatot elvégezték akkor visszaküldték a dobozba. Naná, hogy nem véletlen a Ginnes történet sem, nem véletlen hogy a folklor része. A szellem amit egy palackban tartanak.


Úgy szokták csinálni, hogy különböző kategóriájú szellemek vannak és azt más dobozokban tartják és ha el kell végezni valamit akkor aza dott démont veszik ki belőle. Azt hogy ne verjen le egy képet sem meg feleslegesen ne nyüzsögjön meg hallgassa a pletyiket a szobában csak úgy akadályozhatom meg, ha egy dobozban vagy ládában tartom.


Ti miben tartjátok a házi Démonotokat ? Speciális anyagból készült ládában ? Dobozban ? Milyen varázsigével teszitek bele? Ha kinyitjátok magától kijön ?


2010. dec. 14. 23:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

zokniban. Butaság, hogy láda kell neki, pláne ilyen hidegben. Még megfázna a szentem.

A nagymama lehet hogy sejti, hogy idomítgatok, és idézgetek, mert állandóan zoknikat köt nekem.

2010. dec. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Nem szeretnék kalamajkát másnak, hogy megszállja őt a démon, ezt megérthetiktek.


tehát,neked van is házi démonod?és még mersz itt kérdéseket feltenni?gyorsan edd meg,nehogy baj legyen!

2010. dec. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Te nagyon unatkozhatsz:-)

amugy velem alszik,egész jó csajszi,jókat szoktunk kefélni.doboz nem kell neki,ez ilyen speciális.

2010. dec. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra adod azt a nagy, buta, üres fejedet, hogy nekiállsz marhaságokat írni a gyk-ra, akkor annyit igazán megtehetnél, hogy a nagy okkultisták nevét megtanulod. Mert olyan, hogy Alexis de Crowley, olyan nevű okkultista nem volt. Aleister Crowley volt.
2010. dec. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egy alumínium, alma alakú dobozban tartom a démonomat.
2010. dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én bérelek neki egy garázst a parkolóban.
2010. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Mit értesz pontosan "házi démon" alatt? Ez miben mutatkozik meg, ill. a kommunikációd "vele" milyen?

Köszönöm megtisztelő válaszodat.

--

Dr. Petrovics

2010. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nekem nem házi démonom van hanem Tűzmanóm.

De szerintem mindenhol máshogy hívják... igazából ez sem az enyém, csak befészkelte magát ide és néha elég bosszantó.

Gyakran ellehet vele játszani, hogy elteszek neki valamit és ő megkeresi, előhozza nekem. Sokszor ezért segít is ilyenben, nem találok valamit, mondom neki mi kell és kb 1 nap alatt meg is találom és véletlen pont szem előtt van.

Közvetlenül nem társalgok vele, mert még nem is próbáltam, igazából felesleges is.

Parancsolni nem lehet neki, elzárni sem, maximum elűzni, viszont azt meg nem akarom mert jó pajtás.

Ezért a kommunikáció úgy történik vele, hogy olyan mintha magamhoz beszélnék és halkan mondom ő persze ért mindent.

Mondjuk azt nem csípem amikor bosszantja a macskát az meg rohan előle meg fújtat nyávog neki. Pláne éjszaka... macska nyekergésre kelni nem kellemes.


Ja és amúgy ezek nem ökörségek, sokan azt hiszik, hogy a démonok, tűzmanók, koboldok és egyéb teremtmények agyszülemények és butaságok, pedig nem.

Mindenkivel történnek megmagyarázhatatlan dolgok.

A tűzmanó a legsűrűbb eset, szereti az ember közelséget, bajt nem csinál, csak sokat játszik és könnyen az ember agyára megy.

De ha megszokod jó társaság is lehet. :)

2011. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!