Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha képes lennél teleportálni...

Ha képes lennél teleportálni és manipulálni az idöt, mire használnád?

Figyelt kérdés

Képes lennél úgy teleportálni, hogy elképzeled a helyet ahova mennél. Olyan helyre is tudnál amit még nem láttál, de bizonytalan lenne hogy hol kötnél ki és bele is halhatnál ha mondjuk egy falban kötsz ki.


Emellett megtudnád állítani az idöt, lelassíthatnád vagy elöre/hátra tekerhetnéd, viszont ha valamit arréb próbálsz tolni megállított idöben akkor hamar újraindulna, mert beleavatkoztál a dolgokba. A múltbeli tetteid pedig megváltoztatnák a jelent.


Mire használnád ezeket a képességeket?:)


2010. dec. 9. 17:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

talán ezért is nem lehet teleportálni, amilyen ötleteket itt felvezettek. :D

vagyis lehet, de ahhoz be kell látni bizonyos dolgokat...ja és az idő az tabu, azt nem lehet machinálni a teret igen. :P


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy semmit nem változtatnék meg a múltban: lehet hogy még nagyobb galibát csinálnék, hisz minden változásnak volt oka. Akkor miért írnék felül én akár egyetlen apró történést is?

A jövőbe nem utaznék, mert talán kiábrándítana, amit ott látok. Szóval, valószínűleg nem ugrálnék ide-oda...


A teleporttal viszont ingyen utazgatnék a Föld körül:)

2010. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ha már felhozták Mátyás királyt akkor Én is azt csinálnám mint Ő. Álruhába járkálnék nem nem nem azért, amit tanítottak,hogy Mátyás a népre volt kíváncsi bla bla hanem amit valójában csinált : álruhában ment fúgázni a csajok fosolyát. Persze Én is abban a korban tenném ezt !
2010. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Egyik kedvenc filmem a hipervándor :) nekem annyi is elég lenne ha már látott helyekre tudnék eljutni. Talán a lopást leszámítva mindent úgy csinálnék én is mint a srác a filmben
2010. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Bele nem avatkoznék dolgokba, de szívesen megnézném kívülállóként mondjuk Jézust, és más nagy embereket a múétból. A jövőbe nem volna merszem menni.
2010. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

likvidálnám őt: Herzl Tivadar


Most béke lenne akkor legalább...

2010. dec. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Szerintem meg ijednék elsőnek ettől az erőtől mert nagy erő nagy felelőség.Elején még csak tamasztalgatnám hogy mire vagyok képes. De aztán inkáb felelöség teljeseb dolgokra használnám mint pl.2001.szeptember 11-edikei terrorista támadás meg előzése mert nagyon sok áldozatot követelt.

De javitsatok ki hanem jól mondok vmit

(13/F)

2013. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!