Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha képes lennél teleportálni...

Ha képes lennél teleportálni és manipulálni az idöt, mire használnád?

Figyelt kérdés

Képes lennél úgy teleportálni, hogy elképzeled a helyet ahova mennél. Olyan helyre is tudnál amit még nem láttál, de bizonytalan lenne hogy hol kötnél ki és bele is halhatnál ha mondjuk egy falban kötsz ki.


Emellett megtudnád állítani az idöt, lelassíthatnád vagy elöre/hátra tekerhetnéd, viszont ha valamit arréb próbálsz tolni megállított idöben akkor hamar újraindulna, mert beleavatkoztál a dolgokba. A múltbeli tetteid pedig megváltoztatnák a jelent.


Mire használnád ezeket a képességeket?:)


2010. dec. 9. 17:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Kb. 200 évvel mennék vissza, egyenesen Jane Austen: Büszkeség és balítélet című regényének helyszinére. A helyemre visszaküldeném Elizabethet, én pedig elcsábítanám Mr. Darcy-t! :D:D

Üdv: Mrs Darcy :D

2010. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Visszamennék 1490 előttre és szólnék Mátyás királynak, hogy az országot, amit baromi jól összehozott, pár száz év múlva címeres idióták fogják irányítani, és tönkre fog menni, mert a féreg bécsiek nem ismerték el az új trónörököst, és tegye meg királynak Kinizsi Pált.


Na akkor nem tartanánk ma itt. Nem lenne se liberális, se bolsevik párt. Rend lenne és normális hadseregünk :)

2010. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
ma 18:43: Nem tudsz senkit küldözgetni az idöben, max ha magaddal viszed, de öt egyedül nem tudod elküldeni sehova :)
2010. dec. 9. 18:47
 14/27 anonim ***** válasza:
Akkor menj vissza Koppányig, és tedd meg őt örökössé. Hidd el, akkor is jó lenne. István király sem volt olyan szent, mint ahogy tanuljuk...
2010. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
18:47 de jó hogy itt küldözgeted ezer évre vissza :D
2010. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Én vagyok a mr Darcy-s. :)

Akkor jóban lennék vele, és összehoznám egy katonával. De Darcy az enyém! :)

2010. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

18:57


De miért, 18:47-nek is tulajdonképpen tökéletesen igaza van.

2010. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nekem elég lenne a teleport, azzal nem csinálhatok időgalibát. Beteleportálnék a világbank, meg a többi nagyhatalom kincstárába, és kipakolnám az egész aranykészletet.

Onnantól fogva képesség nélkül is tudnám terelni a történelem menetét, megbuktatnám az egész kapitalista ideológiát, de ez már egy hosszabb történet.

2010. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Megváltoztatnám azokat a hibákat az életem során, amiket elkövettem, illetve jobbá tenném a szeretteimnek.
2010. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
sose késnám le a buszt, doga közben simán tudnák puskázni, esetleg beteleportálnék valami számítástechnikai boltba és amit csak tudnék elvinnék :D
2010. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!