Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet valakit megátkozni?

Hogyan lehet valakit megátkozni?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy ne szálljon vissza az átok. De most vicc nélkül, légyszi ne hülyéskedjétek el.
2010. dec. 6. 21:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Minden átok visszaszáll, mert a negatív gondolatokat hiába próbálod másra terelni - azok mégis csak benned születnek meg. Gondolj arra, hogy te is tettél már rosszat életedben, te is bántottál meg másokat, örülnél, ha mindenki agyba-főbe átkozgatna téged?
2010. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Ne átkozódj, az átok tényleg mindig visszaszáll! Azt kapod, amit másnak kívántál!
2010. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
ez durva ! :O , és ez igaz is ? o.O , mert nekem is van egy két sztorim. pl:. nekem nagyanyám angliába élt , csak leköltözött karcagra , és a stewardes elakarta tőle venni az esernyőjét ő meg nemadta oda ! de a stewardes kivette a kezéből. ő erre megharagudott , és megátkozta :S , de vmi fura angol hülyeséget motyogott rá. megkérdeztem mit mondott. aztmondta:- vesszen méhed gyümölcse és azzal eggyütt fél kezed. vagy vmi iesmi , de nagyon durva volt :SSS , csak 6 éves vooltam. na annyi a lényeg hogy mikor nagyanyám visszautazott látogatóba angliába , ott volt a stewardes , és..... a fél karja nem volt meg. de már nem dolgozott ott , hanem csak ácsorgott , mint aki dilis :SS , nagyon durvaaaaa!!!!
2011. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
57%

,,Amikor egy személyt megátkoznak két sír ásatik"

Az átok mindig visszaszáll, vagy halálod előtt, vagy halálod után. Olyan ember nem való a "Paradicsomba" aki más embernek rosszat tett! De, ha itt járunk akkor viszont egy ember se való a "Paradicsomba", ugyanis nincs olyan ember aki egész életében ne hazudott volna, vagy nem okozott volna rosszat más embernek!

2012. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!