Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért nem szabad angyalhoz...

Miért nem szabad angyalhoz imádkozni?

Figyelt kérdés
az egyik válasznál olvastam és érdekelne..
2010. nov. 29. 19:36
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
20%

Démonrol nem irok.

Könyvet olvass:-Lemegeton: Salamon kis kulcsai

-Salamon kulcsai

-Démonmágia

-Necronomicon


ezeket vedd meg és olvasd el,de nem kell belemélyedni,hogy ki is probáld

2010. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Igen van az elmélet,hogy minden kiegyenliti egymást. van jo és rosz. De régen ez nem igy volt .Csak jóság volt. Bukottság miatt lett rossz is.

én az eonvallásban hiszek amiből 7 van és most a 4ik. Majd kb 79600 év mulva kiderül e amiben hiszek addig is lehet nekem dumálni bármit:)

2010. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

A forrásmegjelölés nekem szólt?

A démonidézős kérdésnél írtad, hogy Astaroth nem hazudhat. Arra a mondatodra gondoltam. A Necronomiconról azt hallottam, hogy nagyon le van butítva az eredeti műhöz képest, így konkrétan nem vagyok biztos abban, hogy érdemes-e belefognom. Azt is hallottam, hogy aki olvasta, néhányukkal furcsa dolgok kezdtek történni. Én nem hiszek egy könyv erejében, de hallottam érdekes dolgokat. Mit gondolsz, hordozhat káros energiát egy kötet is? Amúgy nem félek, hogy bajom eshet, csak érdekel.


Démonidézésbe nem fognék bele. Gondolom olyan rituálé előzi meg, amihez nem fűlik a fogam, szóval már itt bukik a dolog. Azt hittem, majd kapok egy visszautasító választ, hogy ne olvassak démonokról, mert tudják, ha érdeklődöm, és megtalálnak. Van egy ismerősöm, aki kifejezetten nem is szeret velem ilyenekről beszélni este, és félt, hogy majd engem is megtalálnak a jelenések. De amitől nem fél az ember, az nem is bánthatja őt. Nekem ez a tapasztalatom.

Köszönöm a könyvajánlást, utánuk nézek.

2010. nov. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Igen a necronomicon nagyon hamis. És kb 10szer átlett dolgozva.De igy sincs meg az összes része.Nem tudták mindet lemásolni mert nem volt ideje.

attol hogy elolvasod semmi bajod nem lesz. csak ne probálgasd ami benne van. bár ha ki probálnád lehet akkorsem lenne semmi mert hamis a mostani könyv.


Eredeti darab az németországban egy gyüjtönél található pár darab. Vatikánba is sok rész ott van és őrzik, meg a Titaniccal is süllyedt el pár oldalt.


Ennyi maradt fent.

Azért is jobb a Salamon kulcsai meg démonmágia.

2010. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

"Eredeti darab az németországban egy gyüjtönél található pár darab"


ezt ugy értem,hogy az eredetiből pár oldalt

2010. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Olvasd el mindet.Sok istenség is van benne,sok érdekes dolog.

Térkapukrol meg pecsétekről is van szó.

Dimenziokapuk meg ezek megnyitása katasztrofa......stb

akit érdekel ezeket olvassa

2010. nov. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
A Necronomicon nem más mint Lowercraft horror-mesekönyve, a benne leírtak körülbelül egy szinten mozognak a szcientológiával, amit egy az egyben L. Ron Hubbard scifi író alapított/írt/talált ki.
2010. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

lowecraft hozzáirt az eredetihez. hogy nagy rémületet keltsen meg befusson.

az igaz amit irtál .

2010. nov. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Akkor biztos tartalmas darab. Persze azért tartok az egésztől, mert "hamis". Ha valami olyan nyomatékosított írat lenne, mint a vallások Szent Könyvei sokkal könnyebben találnám meg vele a közös hangot. Persze lehet akármit mondani, mi igaz, és mi nem, de valahol könnyebben azonosulnék vele, ha nem tudnám, hogy a felét csak maszlagként írták bele, és mindenfajta alapot nélkülöznek az ilyen infók. Azért sem próbálkoztam még démonos könyvekkel, mert bennem van a gyanú sokan csak az ezotéria térnyerése miatt nyereségvágyból dobnak a piacra ilyen könyveket, kitalálnak démon neveket, felruházzák tulajdonságokkal őket, majd mindenki úgy tudja, hogy ez így van, mikor nem. Szóval az ember nem tudja, miben bízzon. Pl. a Bibliában lévő angyalnevek stabil talajon állnak. Nem mintha megcáfolhatatlan lenne a Biblia is, de az újkori démonkönyvekhez képest sokkal jobb táptalajt nyújt, mivel régi. Sokkal inkább azt érzi az ember, hogy "igen, ott kimondják, és így van már ezer évek óta" minthogy találsz egy démonokról szóló könyvet, és azon gondolkodol, ezeket a démonneveket honnan szedték.

Köszönöm az ajánlást, majd utána nézek a könyveknek.

2010. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Démon név: Ümolk (ezt idézéskor mondta)

Angyal név: (Énok és Énkiel szokott jönni)

Ezekből csak énok van benne a bibliába.

ezek nekem jöttek


de salamon kulcsaival megprobálkozhatsz

2010. nov. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!