Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért nem szabad angyalhoz...

Miért nem szabad angyalhoz imádkozni?

Figyelt kérdés
az egyik válasznál olvastam és érdekelne..
2010. nov. 29. 19:36
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
10%

nem a vallásrol van szó, olvas fentebb.

te mint "kis lázado" ugyse tudsz semmin változtatni.


nem sértésnek ment a kis szócska de te tényleg porszem vagy a nagy világban meg mellete a pár milio ember aki igy gondolja.


ahogy fejlődik a világ ugy romlik is . "szerintem"

2010. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Hmmmm nekem a Fényhozó a kedvenc angyalom. És a sok okos keresztényre ráférne egy kis ködoszlatás. Például elgondolkodtatok már azon, hogy a világon mindent a ti istenetek teremtett? Lucifert is. Ergó Lucifer gonoszsága Isten gonoszsága. Mellesleg Istennek mint mindenhatónak tudnia kellett előre, hogy mind mi mind pedig Lucifer el fogjuk árulni őt. Tehát eredendő bűnről nem beszélhetünk, mivel az árulások benne voltak a természetünkben. Isten teremtette az embert és Lucifert árulónak.
2010. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
52%
áhh nemlétező dolgokhoz minek imádkozni? inkább menj el a barátnőddel bulizni
2010. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 zozo86 válasza:
79%
imádkozz inkább saját magadhoz hisz te is egy isten vagy határtalan tudattal, azt teremtesz meg a gondolatoddal,szavaiddal,cselekedeteiddel amit csak akarsz, a sorsod csak a te kezedben van sem istenében sem máséban nincs, találd meg önmagad!
2010. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Minden további nélkül imádkozhatsz hozzájuk.

Az angyalok Isten részei, belőle származnak, s többé-kevésbé egyek vele.

Minél kisebb, minél kevésbé jelentős egy angyal, annál kisebb az ereje és annál távolabb esik az isteni egésztől, nem úgy mint a szeráfok, akiket nem véletlen neveznek az Isten szájának. Ők már alig különböznek tőle.

Olyan ez, mint egy óriási élő organizmus, vagy akár egy hangyaboly.


Amit egy angyalnak elmesélsz, amit egy angyaltól kérsz, arról tudni fog mindegyik, ahogyan az Isten is, és nem fog megsértődni amiatt, hogy közvetve jut el hozzá az ima..


Kristálykid nagyon el van tévedve, bár látszik, hogy vetett néhány pillantást az idevágó dolgokra.


Túllépve a kereszténységen, Isten, állat, ember mind mind egyetlen tökéletes egészből származik, annak megtestesülése, ez a tökéletes te vagy, én vagyok, a tökéletesség része a szobanövény, kutya-macska, minden, még az emberek által létrehozott istenek is.

2010. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Mindenki abban hisz amit akar.Akkor leirom az én verziomat és hátha kijutunk valahova.


Isten megteremtette lucifer-t(első teremtményét) és utánna többi angyalt .és utánna az embert is.(Vagyis az első szellemfiai lucifer volt és a többi .)

És mikor Isten megteremtette az embert akkor ez Lucifernek nem tetszett és fellázadt a többi 1/3 szellemel. Így hatalomvágyóvá váltak és isten nem hagyta és igy lucifer elbukott. Majd megteremtette az első Krisztust aki megteremtette a testi szellemet vagyis az embert. Ekkor Lucifer nem tudott már mit csinálni és kért utolso esélyt ,hogy Isten fogadja vissza .Isten nem fogadta vissza azonnal de adott esélyt neki igy létrehozta a bolygokat .Bolygok az 1/3 fellázado szellemekböl teremtette meg ,mivel megkövesedtek és ilyenek lettek Luciferrel eggyütt. ÉS így az emberszellemnek kell visszaemelni a jót és a kövesedést hátrahagyni ami lassú folyamat és 7 eonvallásig tart. Még folytathatnám én ebben hiszek ..,elég ha ezt elolvasod

2010. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
14%

Istenem!olvassatok már és ne csak a netről tanuljatok.

Angyalok olyan mint isten szája???? Ők csak feladatokat végeznek amit isten mond és az angyalok se tudják,hogyan néz ki isten mert nem lehet ránézni.


Istenhez kell imádkozni. nem kell belebonyolodni a szferáfokba....stb

2010. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Kristálykid, annyira imádom, ahogy papoltok az isenetek mindenhatóságáról, de nem tudjátok felmérni a mindenhatóság fogalmát. Amikor Isten megteremtette Lucifert pontosan tudta, hogy mit fog csinálni, pontosan úgy ahogy a programozó is tudja, hogy hogyan fog működni az általa írt program. Bármit is tett Lucifer azt gyakorlatilag teljesen Isten akaratának megfelelően tette. Lucifer ha logikusan gondolkodunk mind a mai napig Isten akaratát szolgálja, ő a látszólagos káosz, az entrópia. Ő Isten látszólagos ellentéte, aki miatt értékelni tudjuk az Isteni rendet és jóságot. Ugyanis bánat nélkül nem lenne öröm, semmi sem lenne csak a közöny.

Kár, hogy az emberek nem használják az agyukat.

2010. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Kristalykid érdekes dolgokat írsz. Én is felfigyeltem arra a hozzászólásodra, amiből ez a kérdés született. Bár az egyik démon említésekor emeltem fel inkább a fejem. Engem érdekelnek a démonok nevei és a rájuk illő jellemzés. Azt gondoltam abból a szösszenetnyi megjegyzésből, amit Astaroth-ról mondtál, hogy talán te sokat tudsz róluk. Jól érzem?

Tudsz valami megszerezhetőt ajánlani, amiből én is olvashatnék róluk? Vagy te írnál hasonló dolgokat ide?

2010. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
utolso válaszolo! forrásod miből származik?
2010. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!